UA
RU

Про дистриб'ютора відомих брендів FMCG-сегменту СТС-Групп

СТС-групп (Союз Транспортних Систем) - один з найбільших українських дистриб'юторів відомих брендів FMCG-сегменту. На міжнародному ринку компанія відома як UTS (Union of Transport Systems).

Ми розпочали свій шлях ще у 2004 році у якості логістичної компанії, а у 2019 вийшли на новий рівень великого дистриб’юторського центру. Багаторічний досвід,зв’язки з українськими та іноземними партнерами,залучення до співпраці відомих брендів, автоматизація торгових процесів, розширення сфери впливу – це дозволило нам стати професіоналами та справжніми лідерами у сфері дистриб’юції.

Силами однієї компанії ми організували швидке і якісне забезпечення торгових мереж товарами категорій Food (продукти харчування), Drink (алкогольні та безалкогольні напої),Non-food (інші товари повсякденного попиту). Співпрацюємо звідомими українськими та світовими брендами, обслуговуємо 50 000 торгових точок у 10-тьох областях України, поступово розширюємо територію покриття і залучаємо до співпраці нових партнерів і клієнтів.

До сфери діяльності СТС-групп входить низка високоякісних послуг, а саме:
торгівля
логістика
імпорт
інформаційне
забезпечення
аналітичне
супроводження
маркетингове
супроводження
мерчендайзинг

За кожну категорію послуг відповідає окрема команда спеціалістів, що дозволяє нам професійно виконувати свою роботу і забезпечувати наших клієнтів якісною продукцією у будь-якому необхідному обсязі.

За 16 років діяльності ми заслужили репутацію чесного і надійного партнера, який стабільно надає якісні послуги і постачає широкий асортимент продукції відомих виробників – лідерів FMCG-ринку. Клієнті UTS отримують якісні товари за доступними цінами, замовляють новинки продукції і користуються вигідними акціями.

Ми використовуємо програму «Глобал Продакт» для автоматизації приймання замовлень і підвищення якості послуг. Зручний доступ до акційних пропозицій та цін від виробників. Ще одна інновація – мобільний додаток "Innodis", за допомогою якого торгові агенти формують заявки на постачання товарів, що сприяє зростанню особистої мотивації працівників і, як наслідок, забезпечує стрімке збільшення продажів.

У нас працюють більш як 2000 висококласних спеціалістів, які професійно зростали разом із компанією. Ми пишаємося своїми досягненнями та вже плануємо вихід на міжнародний рівень. Співпрацювати з нами вигідно, безпечно, надійно, саме тому деякі партнери з нами від початку заснування. Приєднуйтеся – разом ми досягнемо найкращих результатів.