UA
RU

Black Jack

«Блек Джек» – міцний алкогольний напій, який у 2007 році презентував «Сімферопольський вино-коньячний завод». Сьогодні виробництво алкогольної продукції розміщено в Дніпропетровській області. «Блек Джек» – це солодовий напій, український аналог відомого «Jack Daniel’s».

Завдяки доступній ціні, хорошим смаковими якостями та стильному дизайну пляшки напій швидко завоював популярність серед українських споживачів. Зовні та на смак «Блек Джек» нагадує віскі, хоча сам виробник називає свою продукцію не інакше як міцний солодовий напій.

Зі зростанням популярності алкогольного продукту виникла необхідність в його дистрибуції. Це завдання успішно виконує компанія UTS. У нас можна замовити «Блек Джек» оптом за вигідною ціною.

UTS – дистриб'ютор Black Jack

UTS – офіційний постачальник «Black Jack» в торгові мережі України

Дистриб'юція алкогольних напоїв супроводжується деякими труднощами, тому цю роботу краще довірити компанії, яка має необхідний досвід і знайома з особливостями ринку алкогольної продукції.

Якщо ви шукаєте надійного дистриб'ютора, який здатний забезпечити великі обсяги, привезе товари без пошкоджень у необхідний час, звертайтеся до нас. Наша робота спрямована на те, щоб клієнти, які хочуть замовити партію алкогольних напоїв, могли це зробити в будь-який момент швидко та зручно.

Дистриб’юція «Блек Джек» на території України

Завдання нашої компанії – забезпечити якісну дистрибуцію напою «Блек Джек» на території України. Ми активно працюємо у 10 областях і доставляємо алкогольну продукцію у більш ніж 75 000 торгових точок. Наша компанія обслуговує супермаркети, оптові та роздрібні магазини Ми доставляємо якісний і недорогий алкоголь, який має значний попит серед споживачів.

У нас є все необхідне для швидкої та ефективної дистрибуції, а саме:

 • власний автопарк із 646 автомобілями для оперативного доставлення товарів;

 • складські приміщення у різних областях України загальною площиною у 70 000 кв.м, що дозволяє зберігати великі обсяги продукції та доставляти товари за першої ж необхідності;

 • сучасна автоматизована система приймання замовлень, яка дозволяє онлайн обирати замовляти необхідні позиції;

 • офіси у 16 містах для більш ефективної співпраці с клієнтами.

Ми активно розширюємо територію покриття, залучаємо до співпраці нових клієнтів, що дозволяє збільшити обсяги продажу алкогольних виробів та інших видів товарів. Замовляйте напої ««Black Jack» у нас – доставимо швидко, в необхідній кількості, з урахуванням всіх норм зберігання та транспортування алкогольної продукції.

Давайте розвивати бізнес разом!

UTS допомагає розвивати бізнес

Наша компанія працює на українському ринку понад 16 років
Ми співпрацюємо з відомими українськими та європейськими брендами. Ми уклали контракти з 70 компаніями, серед яких представлені як українські, так і іноземні виробники продуктів харчування, напоїв, товарів для тварин, побутової хімії.
Наші співробітники – справжні професіонали, які забезпечують уважне обслуговування, швидке доставлення, зручне прийняття замовлень, якісне постачання торгових мереж в різних областях України.
Використовуємо в роботі сучасне програмне забезпечення, повністю автоматизоване обладнання, що дозволяє ще більше ефективно вирішувати поставлені завдання. Для зберігання продукції використовуємо сучасні складські комплекси загальною площею в 70 000 кв. м.
Надаємо комплекс послуг, який включає торгівлю, логістику, імпортування товарів, а також повне забезпечення клієнтів якісною продукцією.

FOOD

Мінеральна вода
Лимонади
Кава
Чай
Кондитерські вироби
Шоколад
Консервовані овочі
Соуси

NON-FOOD

Косметика
Побутова хімія
Товари для тварин.

ALCO

Вино
Горілка
Віскі
Лікери.

Співпрацюємо на взаємовигідних умовах з
виробниками й постачальниками товарів

З деякими партнерами ми співпрацюємо з моменту свого старту – з 2004 року. За 16 років діяльності ми поповнили свій портфель новими брендами й товарами, щоб максимально забезпечити потреби клієнтів. Наша компанія заслужила репутацію надійного й ефективного дистриб'ютора, який справляється зі складними завданнями, активно впроваджує нові розробки, пропонує якісний сервіс і задовольняє потреби клієнтів, забезпечуючи швидке доставлення різноманітних товарів за вигідною ціною.
За роки діяльності ми виросли в професійному плані та стали одними з кращих у своїй сфері. Наші сильні сторони:

У ПРОДАЖУ:

 • Забезпечуємо якісними товарами торгові точки в 10 областях України.

 • Налагодили ефективні канали продажів.

 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,

 • Регулярно працюємо з клієнтською базою.

 • Наші співробітники використовують сучасні пристрої для приймання замовлень.

 • Розширюємо сфери впливу і запрошуємо до співпраці нових партнерів і клієнтів.

В ЛОГІСТИЦІ:

 • Зберігаємо товари на сучасних складах з автоматизованим оснащенням.

 • Оперативно доставляємо продукцію від виробника в торгові мережі.

 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,

 • Дотримуємося правил зберігання і транспортування різних продуктів харчування, напоїв, побутової хімії.

 • Використовуємо автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів.

У ФІНАНСАХ:

 • За 16 років діяльності ми заробили репутацію надійного і сильного партнера.

 • Пропонуємо вигідні умови співпраці для клієнтів та партнерів.

 • Чітко дотримуємося умов, прописаних в договорі.

 • Вкладаємо гроші в покупку сучасного обладнання для повної автоматизації торговельних операцій.

 • Фінансово мотивуємо співробітників компанії.

Співпрацювати з нами зручно, вигідно і безпечно. Варто почитати відгуки наших партнерів, щоб в цьому переконатися. Ми враховуємо запити сучасного споживача, тому укладаємо контракти тільки з перевіреними виробниками, які гарантують якість своєї продукції. Ми працюємо для того, щоб доставляти якісні та доступні товари в різні куточки нашої країни.