UA
RU

Бон Буассон

Компанія «Бон Буассон Беверідж» є одним із найбільших виробників безалкогольних напоїв в Україні. За 20 років на ринку компанія презентувала 10 торгових марок, а її продукція завоювала велику популярність. Сьогодні «Бон Буассон» включає два виробництва – мінеральної води та безалкогольних напоїв.

Асортимент продукції

До асортимент компанії входить велика кількість різноманітних безалкогольних напоїв, таких як:

 • природна мінеральна вода – розливається в місці видобутку і зберігає цінний мінеральний склад;

 • мінеральна вода з додаванням соку – природна вода, яка моє багатий мінеральним склад і освіжаючий фруктовий смак;

 • класичні лимонади – напої, які виготовлені за традиційними рецептами 70-80-х років, відрізняються яскравими смаковими якостями й сучасним дизайном пляшки;

 • соковмісні напої – виготовлені з артезіанської води з додаванням натуральних сиропів і фруктових соків.

Крім цих товарів, компанія також випускає енергетичні напої, низькокалорійні лимонади, кваси, а також воду для дітей. Всі ці товари «Бон Буассон» можна замовити з доставкою в різні куточки України, звернувшись до менеджера компанії UTS.

UTS – дистриб'ютор Бон Буассон

Дистрибуція «Бон Буассон» в Україні

Представництва компанії знаходяться в різних містах України, однак цього недостатньо, щоб задовольнити потреби всіх споживачів. Саме тому виникає необхідність в дистрибуції безалкогольних напоїв, яку успішно виконує наша компанії вже більш ніж 15 років.

Якщо шукаєте надійного постачальника з сучасними можливостями – довіртеся UTS. Філії нашої компанії знаходяться в 10 областях України. Ми стрімко розширюємо територію покриття, щоб забезпечити якісною продукцією ще більшу кількість торгових точок. Ми пропонуємо:

 • широкий асортимент продукції;

 • оптимальні умови зберігання товарів;

 • швидке доставлення мінеральної води та безалкогольні напоїв;

 • зручний спосіб замовлення товарів через сервіс Global product.

Забезпечуємо великі обсяги товарів, виконуємо масові замовлення, швидко доставляємо напої в магазини та супермаркети, дотримуючись необхідних правил зберігання і транспортування.


UTS – надійний постачальник якісної продукції

Офіси нашої компанії знаходяться у 16 містах України. У нас є власні складські приміщення із сучасним і повністю автоматизованим оснащенням для надійного зберігання напоїв та продуктів харчування. Щодня ми доставляємо мінеральну воду та безалкогольні напої власним транспортом у Київській, Житомирській, Хмельницькій, Сумській, Волинській на інших областях України.

Ми аналізуємо потреби споживачів, співпрацюємо з виробниками якісної продукції, використовуємо сучасні способи приймання замовлень і все робимо для того, щоб швидко доставляти товари туди, де вони найбільше потрібні. Наше завдання – це оперативне, якісне, ефективне забезпечення наших клієнтів найкращими товарами за доступною ціною.

Давайте розвивати бізнес разом!

UTS допомагає розвивати бізнес

Наша компанія працює на українському ринку понад 16 років
Ми співпрацюємо з відомими українськими та європейськими брендами. Ми уклали контракти з 70 компаніями, серед яких представлені як українські, так і іноземні виробники продуктів харчування, напоїв, товарів для тварин, побутової хімії.
Наші співробітники – справжні професіонали, які забезпечують уважне обслуговування, швидке доставлення, зручне прийняття замовлень, якісне постачання торгових мереж в різних областях України.
Використовуємо в роботі сучасне програмне забезпечення, повністю автоматизоване обладнання, що дозволяє ще більше ефективно вирішувати поставлені завдання. Для зберігання продукції використовуємо сучасні складські комплекси загальною площею в 70 000 кв. м.
Надаємо комплекс послуг, який включає торгівлю, логістику, імпортування товарів, а також повне забезпечення клієнтів якісною продукцією.

FOOD

Мінеральна вода
Лимонади
Кава
Чай
Кондитерські вироби
Шоколад
Консервовані овочі
Соуси

NON-FOOD

Косметика
Побутова хімія
Товари для тварин.

ALCO

Вино
Горілка
Віскі
Лікери.

Співпрацюємо на взаємовигідних умовах з
виробниками й постачальниками товарів

З деякими партнерами ми співпрацюємо з моменту свого старту – з 2004 року. За 16 років діяльності ми поповнили свій портфель новими брендами й товарами, щоб максимально забезпечити потреби клієнтів. Наша компанія заслужила репутацію надійного й ефективного дистриб'ютора, який справляється зі складними завданнями, активно впроваджує нові розробки, пропонує якісний сервіс і задовольняє потреби клієнтів, забезпечуючи швидке доставлення різноманітних товарів за вигідною ціною.
За роки діяльності ми виросли в професійному плані та стали одними з кращих у своїй сфері. Наші сильні сторони:

У ПРОДАЖУ:

 • Забезпечуємо якісними товарами торгові точки в 10 областях України.

 • Налагодили ефективні канали продажів.

 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,

 • Регулярно працюємо з клієнтською базою.

 • Наші співробітники використовують сучасні пристрої для приймання замовлень.

 • Розширюємо сфери впливу і запрошуємо до співпраці нових партнерів і клієнтів.

В ЛОГІСТИЦІ:

 • Зберігаємо товари на сучасних складах з автоматизованим оснащенням.

 • Оперативно доставляємо продукцію від виробника в торгові мережі.

 • Відвідуємо клієнтів на регулярній основі,

 • Дотримуємося правил зберігання і транспортування різних продуктів харчування, напоїв, побутової хімії.

 • Використовуємо автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів.

У ФІНАНСАХ:

 • За 16 років діяльності ми заробили репутацію надійного і сильного партнера.

 • Пропонуємо вигідні умови співпраці для клієнтів та партнерів.

 • Чітко дотримуємося умов, прописаних в договорі.

 • Вкладаємо гроші в покупку сучасного обладнання для повної автоматизації торговельних операцій.

 • Фінансово мотивуємо співробітників компанії.

Співпрацювати з нами зручно, вигідно і безпечно. Варто почитати відгуки наших партнерів, щоб в цьому переконатися. Ми враховуємо запити сучасного споживача, тому укладаємо контракти тільки з перевіреними виробниками, які гарантують якість своєї продукції. Ми працюємо для того, щоб доставляти якісні та доступні товари в різні куточки нашої країни.