UA
RU

Наша команда

Журахівська Наталія Андріївна
Журахівська Наталія Андріївна
Генеральний директор

Лідер команди, який керується принципом: немає недосяжних цілей. За 11 років в компанії виросла до генерального директора, встигнувши вивчити тонкощі і особливості всіх робочих процесів на кожному з етапів зсередини.

Знає цей бізнес від А до Я завдяки зростанню всередині компанії та вищій економічній освіті. Раніше, на посаді адміністративного директора, контролювала та оптимізувала всі алгоритми роботи. До роботи в якості генерального директора приступила з гордістю та амбітними цілями: вийти за межі українського ринку й вивести компанію в топ не тільки на батьківщині, але і за кордоном.

Успішно управляти компанією допомагає системність, сміливість у прийнятті рішень, готовність нести відповідальність і вміння грамотно розподіляти завдання.

Ястремський Андрій Вікторович
Ястремський Андрій Вікторович
Директор департаменту розвитку

За 15 років роботи в сфері торгівлі вивчив ринок з різних сторін. Знає все про працю кожної ланки в дистрибуції (супервайзерів, торгових представників та ін.). Має досвід керівництва в різних напрямках і вищу освіту (НТУУ КПІ). Мета - вихід компанії за рамки вже досягнутих висот.


Будь-яке нараду потрібно закінчувати двома питаннями: 
Що потрібно зробити? І хто це зробить? 
Інакше час буде витрачено даремно. 


Ларри Кинг.

Нетреба Катерина Олександрівна
Нетреба Катерина Олександрівна
Фінансовий директор

Управляє звітністю і бюджетом, контролює фінансові процеси в компанії і відповідає за те, щоб UTS Logistics працювала без збоїв. Бачить можливості там, де інші дивляться на перешкоди.


Освіта - вища фінансова, досвід роботи більше 15 років.


Існує два типи компаній: 
ті, які прагнуть брати з клієнтів побільше, 
і ті, які вимагають від них менше. 
Ми належимо до другого типу. 


Джефф Безос.

Карпова Тетяна Олександрівна
Карпова Тетяна Олександрівна
Директор логістичного департаменту

Людина, яка відповідає за те, щоб все вирушило і прибуло вчасно. Управляє транспортною та складської логістикою, вміє вирішувати проблеми ще до їх виникнення, швидко приймати рішення та знаходити вихід з будь-яких ситуацій.

З 2018 року вдосконалюється в управлінні процесами дистрибуції, однаково добре справляється з цифрами і викликами логістичних буднів. Освіта спеціалізована вища (НТУ, за фахом транспортні інформаційні технології).

Я твердо вірю в удачу.  
І я помітив, що чим більше я працюю, тим більше вона мені посміхається. 

Томас Джефферсон.

Бігун Марина Олексіївна
Бігун Марина Олексіївна
Помічник Генерального директора

Людина, яка щодня бере на себе потік важливих організаційних моментів, без роботи над якими загальний успіх неможливий. Закінчила Київський економічний університет за спеціальністю економіка підприємства. Рішуча, енергійна і відкрита, Марина Олексіївна дотримується принципу не зупинятися на досягнутому, не піддаватися страхам і сумнівам, завжди рухатися вперед.


Якщо ви не цінуєте свій час, не стануть цього робити і інші. 
Перестаньте витрачати даремно свій час і здібності. 
Почніть цінувати їх і брати за них гроші.

 
Ким Гарст.


1