UA
RU

Новини компанії UTS Group

Доставка товарів з новими авто СТС-групп

Автомобільний парк компанії СТС-груп поповнений, а це значить, що у вашого бізнесу з'явиться ще більше можливостей! Ми завжди працювали для того, щоб надати клієнтам найкращий сервіс, і зараз раді заявити про те, що ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвивати логістичну сферу, щоб ви отримували ще більше прибутку.

Мінеральная вода Agua Миргород

Мінеральная вода Agua Миргород -РОСИ МИРГОРОДЩИНИ

Вода – це основа життя і здоров’я. За думкою вчених, питна вода повинна мати оптимальній склад речовин та мікроелементів для повноцінної життєдіяльності організму.

Лікувально-столова вода «AQUA МИРГОРОД» видобувається з глибини 695 метрів, із мінеральних пластів Юрського періоду, яких ще не торкнулася цивілізація. Своїми властивостями і складом мінералів, мінеральна вода миргородського родовища, співпадає з водами всесвітньовідомих курортів Аахена, Баден-Баден і Содена.

Швейцарський бренд LINDT
Історія швейцарського бренду LINDT почалася в далекому 1845 році. Вже понад 170 років шоколатьє LINDT вдосконалюють своє мистецтво, створюючи справді неперевершені шоколадні шедеври!
Поєднання найякісніших какао-бобів, унікальної технології обсмажування, більш ніж сторічного досвіду та інноваційного обладнання, дозволяють створювати справжні шедеври!
Весь цей час виробники шоколаду Швейцарії та інших країн намагаються розкрити секрет родинної рецептури LINDT, але поки безуспішно. Шоколад Рудольфа Линдта, який просто «тане в роті» був і залишається символом прославленого швейцарського шоколаду!
Global Product
Global Product 14.05.2020

Global product - помічник у розвитку бізнесу! 

 Зручний сервіс для оптової закупівлі товарів!

На платформі Global Product можна знайти близько 10 000 товарів. Безліч постачальників в одному додатку - розміщуйте ваші замовлення через Global product, без участі торгових представників. Прямий доступ до акційних пропозицій та цінами від виробників. Простий і функціональний фільтр допоможе вибрати найбільш підходящі товари і заощадити час при оформленні замовлення. Універсальний додаток для власників магазинів, міні маркетів, заправок, кафе і ресторанів.

1