UA
RU
картинка Доставка товарів з новими авто СТС-групп от магазина FoodStore
26 Май 2021

Доставка товарів з новими авто СТС-групп

Автомобільний парк компанії СТС-груп поповнений, а це значить, що у вашого бізнесу з'явиться ще більше можливостей! Ми завжди працювали для того, щоб надати клієнтам найкращий сервіс, і зараз раді заявити про те, що ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвивати логістичну сферу, щоб ви отримували ще більше прибутку.

Дистриб'юторська компанія СТС-груп не перестає рости і завойовує нові горизонти на ринку України. Ми стрімко розширюємо логістичні можливості і підвищуємо якість послуг, щоб ще швидше доставляти товари в різні куточки нашої країни. З цією метою ми і оновили автопарк - додали нові брендовані автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 22 тонн з великим об'ємом кузова. Відтепер ми зможемо доставляти для вас ще більше товарів, при цьому гарантуючи швидкі, якісні, безпечні перевезення продуктів харчування.

Об'ємні регулярні поставки будуть забезпечені, адже ми доставляємо товари в свіжому вигляді в магазини і супермаркети в десяти областях України. Все це стало можливим завдяки оновленому автопарку.

Наші автомобілі регулярно проходять техогляд, а перед кожним виїздом ми обов'язково перевіряємо їх справність. Оснащуємо автомобілі додатковими напівпричепами та причепами, щоб перевозити об'ємні вантажі для забезпечення великих торгових мереж. Усередині створені оптимальні умови для перевезення швидкопсувних, охолоджених, заморожених продуктів, тому вантажі доставляються без пошкоджень навіть на великі відстані. Вибираємо перевірені маршрути, які не затримуємося в дорозі, щоб доставляти товари вчасно і повністю забезпечувати потреби замовників.

На кузові нових машин розміщений логотип СТС-груп, а також контактні дані, за якими можна звернутися, щоб дізнатися деталі співпраці. Надаємо якісний сервіс і допомагаємо економити гроші замовників завдяки наявності власних авто СТС-груп.

Звертайтеся до нас прямо зараз! Ми вирішуємо завдання швидко, доставляємо продукти свіжими з гарантованим збереженням товарного вигляду.Возврат к списку