UA
RU
картинка Компанія СТС-Груп номінована на статус-звання "Вибір країни" 2021 от магазина FoodStore
23 Сен 2021

Компанія СТС-Груп номінована на статус-звання "Вибір країни" 2021

Нас номіновано на статус-звання “Вибір країни - 2021”!

 Раді повідомити, що компанія “СТС-групп” має честь бути відібраною зі списку претендентів на відзнаку Національної премії “Вибір країни” у своїй галузі.

 Премія вирізняється з-поміж інших тим, що комісія максимально суворо відбирає претендентів, а згодом і переможців у номінаціях, керуючись принципом “лідерів не може бути багато”. Тож відзнаку щороку отримує лише одна компанія в кожній з категорій.

 Відбір проводять за підтримки Торгово-промислової палати, ранжуючи усі суб’єкти господарювання в межах України, оцінюючи за низкою критеріїв, зокрема аналізуючи дані Держкомстату, інших відкритих джерел, розраховуючи спеціальні індекси. Підсумкова оцінка є комплексною і залежить від фінансових показників, позицій на ринку України, рейтингу. В 2021 році алгоритм відбору знову ускладнили, додавши аналіз через портал YouControl.

Основна мета премії - мотивувати вітчизняні підприємства працювати ще сумлінніше, а найкращим дати змогу виділитися серед інших.

 Лідерство у своєму сегменті - одна з провідних цілей “СТС-груп”, адже для нас це означає найкращий рівень сервісу для наших клієнтів, їхня довіра та визнання. Пишаємося та не плануємо зупинятися. Нові перемоги попереду!Возврат к списку