UA
RU

Дистрибуція

Дистрибуція харчових продуктів: швидко, надійно й ефективно з UTS-Logistics

Прибуток бізнесу, заснованого на торгівлі харчовими продуктами, залежить від ефективності рішень з оптимізації, від загальної структури продажів і налагодженої співпраці з дистриб'юторською компанією. Тому питання дистрибуції харчових продуктів у Києві та інших містах України гостро постає перед власниками торгових точок.

Компанія UTS-Logistics є одним із лідерів у цій сфері та готова надати послуги своїм клієнтам. Завдяки нашій дистрибуції на полицях магазинів найбільших торгових мереж своєчасно з'являються якісні товари за доступною вартістю. Ми знаємо, як продавати продукти в Україні.

Послуги дистрибуції від професіоналів ринку: як ми працюємо

Сьогодні наша дистриб'юторська мережа охоплює 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари до різних міст України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції харчових продуктів, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко розв’язують поставлені завдання.

Ми розуміємо, що ефективна дистрибуція неможлива без постійної роботи з комерційними структурами нашого логістичного центру. У нас є власний автопарк, у якому налічується понад 600 автомобілів. Повністю автоматизовані складські приміщення дозволяють зберігати продукцію в належних умовах і своєчасно відвантажувати її.

Офіси UTS-Logistics розташовані в Києві, Житомирі, Луцьку, Сумах та інших містах України, що дає нам можливість швидко доставляти замовлення клієнтам із різних куточків країни. Ми прагнемо не тільки спрогнозувати споживчий попит на товар, а й значною мірою сформувати його.


Вигоди від співпраці з UTS-Logistics

Наша компанія надає повний комплекс послуг з дистрибуції харчових продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв та інших товарів повсякденного попиту. Наші переваги:

  1. Ми співпрацюємо з відомими українськими й закордонними брендами FMCG-сегмента. Перевірені виробники гарантують високу якість своєї продукції.

  2. У нас можна замовити широкий асортимент товарів: бакалія, молочні продукти, яйця, напої, кондитерські вироби, дитяче харчування. Дізнатися більше можна на сайті або телефоном. Наші співробітники постійно працюють над розширенням асортименту продукції, що постачається для максимального задоволення потреб клієнтів. Пропонуємо можливість замовляти різні новинки.

  3. Гарантуємо якісний сервіс і задовольняння потреб клієнтів. Одна з головних переваг нашої компанії – кваліфікований персонал, завдяки роботі якого партнери своєчасно отримують свій товар.

  4. Пропонуємо продукцію за конкурентоспроможною вартістю в Україні. Наші клієнти мають зручний доступ до акційних пропозицій і цін від виробників.

Понад 20 років досвіду на ринку дозволяють нам розв’язувати навіть найскладніші дистриб'юторські завдання. Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно розвиваємося, ставимо для себе нові цілі. У найближчому майбутньому плануються продажі.

Компанія UTS-Logistics підвищує прибуток своїх клієнтів. Ми відкриємо вам нові можливості для розвитку бізнесу!

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
  • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
  • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
  • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
  • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
  • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.