UA
RU

Непряма дистрибуція

Непряма дистрибуція від компанії UTS-Logistics: як вигідно купувати товар з метою його подальшого перепродажу

Чим більше споживачів на ринку, чим ширше вони поширені географічно, тим вище у виробника потреба в посередниках. Непряма дистрибуція в Україні часто застосовується для товарів масового попиту (FMCG), які коштують недорого. Вони купуються великою кількістю споживачів цілий рік. UTS-Logistics, пропонуючи свої послуги, працює безпосередньо з компаніями, які продають товар далі по ланцюжку до покупця. Ми беремо на себе більшу частину обов'язків щодо розподілу продукції.

Як це працює

Для роздрібної мережі оптовик – це доступ до широкого асортименту товарів від декількох виробників, постачання необхідних обсягів продукції за прийнятними цінами. Цей посередник забезпечує її наявність для купівлі в будь-який момент. Якщо вантаж надходить від іноземних виробників, він продається вже з митним очищенням. Нерідко оптовик пропонує відстрочення платежу.

Щоб забезпечити зростання та максимально охопити ринок, компанії-виробники використовують не один, а два та більше каналів розподілу. Наші партнери дають нам право продажу своєї продукції оптовим і роздрібним організаціям. Ми теж пропонуємо оптовикам (дилерам) великі можливості:

  • зберігання продукції на складі. У нас в активах більше ніж 70 000 м2 повністю автоматизованих приміщень;

  • доставка товарів в обумовлений час. У нашому автопарку понад 600 машин. Це дозволяє своєчасно доставляти товари;

  • маркетинговий супровід. Ми забезпечуємо стимуляцію купівлі;

  • аналітичний супровід;

  • інформаційне забезпечення.

У нас представлений широкий асортимент якісної продукції від відомих закордонних й українських виробників-лідерів FMCG-ринку. Це дозволяє задовольняти потреби покупця в харчових продуктах, алкогольних і безалкогольних напоях та інших товарах повсякденного попиту. При цьому дилер має право поставити свою ціну на продукцію.


Зручна та вигідна співпраця з UTS-Logistics

Наша компанія вибудовує розумну маркетингову стратегію для взаємовигідної співпраці між усіма учасниками, наявність яких передбачає непряма дистрибуція. Замовити послуги в UTS-Logistics можна на вигідних умовах. У нашому штаті понад 2 тис. кваліфікованих співробітників, які забезпечують злагоджену схему роботи.

Фахівці, що відповідають за надання послуг непрямої дистрибуції, використовують індивідуальний підхід до клієнтів-партнерів – тих, які купують товар з метою його подальшого перепродажу. Ця технологія продажів у нас відрізняється від тієї, яку передбачає співпраця з компаніями, що купують продукцію для реалізації у власних торгових точках.

Усього в UTS-Logistics налічується 16 офісів, які розміщені в Києві, Львові, Сумах, Чернігові та інших містах України. Це дозволяє нам оперативно виконувати завдання наших клієнтів, забезпечувати їх ефективними логістичними рішеннями. Для автоматизації приймання замовлень і підвищення якості послуг ми використовуємо програму «Глобал Продакт». Надаємо зручний доступ до акційних пропозицій і цін від виробників. Наша мета – розширити канал, тобто кількість точок, де продається продукція партнерів.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
  • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
  • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
  • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
  • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
  • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.