UA
RU

Планування продажів

Планування продажів ─ це важливий інструмент в роботі кожної компанії. Він дозволяє отримати уявлення і, головне, способи, як за певний час вийти на конкретний обсяг прибутку. Завдяки наявності плану продажів бізнес може грамотно розподіляти ресурси і втілювати стратегію розвитку. Важливо не плутати планування з прогнозуванням. План ─ це завжди конкретні цифри, отримані в ході складних розрахунків, а також зрозумілі цілі і методи їх досягнення. Він дозволяє розраховувати прибуток, виручку та інші фінансові показники. 

Для ефективного планування потрібні професіоналізм і досвід. Дана послуга від компанії UTS має на увазі створення, коригування та оптимізацію плану для досягнення конкретного результату. Для цих цілей у нас створений спеціальний відділ. 

Особливості послуги планування продажів 

Вона включає: 

 • аналіз; 

 • прогнозування; 

 • управління попитом; 

 • встановлення цільових показників; 

 • досягнення необхідних результатів. 

Чим детальніше опрацьовано план, тим простіше його виконати. З цієї причини оптимально буде розділити планування на зрозумілі частини. Фахівці розраховують: 

 • кількість і обсяги продажів товарів; 

 • асортимент продукції; 

 • час, за який можна буде досягнути результатів; 

 • цільову аудиторію. Вони класифікують покупців; 

 • кількість продавців товарів, обсяги продажів і т. д. 

Здійснюється детальне опрацювання кожного пункту. Також розраховуються гарантовані і заплановані продажі, підбираються методи їх здійснення. Для зручності розроблений план може враховувати тривалі і короткі цикли. Сувора систематизація дозволяє надійно контролювати процес на кожному етапі реалізації. Це ж допомагає провести коригування в разі, якщо фактичний обсяг продажів відхиляється в меншу або більшу сторону від запланованого. 

Якісний аналіз дозволяє виявити найбільш високооборотні та низькооборотні позиції, провести ротацію останніх, щоб підняти загальний рівень продажів. Обов'язково вивчається і потенціал ринку. Завдяки цьому вдається скласти перелік ефективних маркетингових заходів. 

Де замовити послугу? 

Без якісно складеного плану продажів неможливо домогтися розвитку бізнесу. Якщо зростання і відбувається, то завдяки випадковим факторам. В такому випадку системного розвитку досягти не вдасться, компанія ризикує отримати суттєві збитки або зовсім збанкрутувати. Якщо власний відділ продажів не демонструє очікуваних результатів, то простіше замовити послугу в UTS. Фахівці вникнуть особливість бізнесу, проведуть детальний аналіз і розроблять дієвий і ефективний план. 

Ціна послуги буде залежати від специфіки товарів, регіону, фінансових планів та інших чинників. Вона обговорюється індивідуально після ознайомлення з інформацією від клієнта. Компанія UTS працює в логістиці з 2004 року і надає комплексні дистриб'юторські послуги. Завдяки накопиченому досвіду вдається забезпечити бажані результати в короткі терміни.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.