UA
RU

Планування закупівель з виробником

Планування закупівлі ─ це невід'ємне завдання для кожного підприємства, що спеціалізується на виробництві та реалізації товарів. Воно дозволяє своєчасно і в необхідній кількості отримувати потрібні матеріали і сировина. Без планування закупівель або при його неграмотної реалізації зростає ризик фінансових витрат як наслідок перевиробництва або недовиробництва. У такій ситуації підприємство не може ефективно здійснювати діяльність. 

Планування закупівель товару має бути максимально точним, враховувати можливі форс-мажори. 

Особливості послуги планування закупівель з виробником 

Не завжди вдається строго дотримуватися плану. Особливо це актуально для FMCG-сектора. Специфіка діяльності та кон'юнктура ринку, яка швидко змінюється, призводять до досить частої потреби в коректуванні. Для ефективної реалізації планування закупівель з виробником потрібні професіоналізм і досвід в логістиці.

Компанія UTS володіє і тим, і іншим. Успішний досвід в логістиці накопичений з 2004 року і доповнюється новими технічними можливостями. Власна фінансова статистика і повний комплекс дистриб'юторських послуг дозволяють розробляти точні плани закупівель в стислі терміни. При роботі використовується спеціалізоване програмне забезпечення. Воно дозволяє автоматизувати професійну діяльність і звести до мінімуму будь-які неточності, помилки. Це забезпечує точний розрахунок фінансового та сировинного оборотів для виробників. 

Послуга планування закупівель дозволяє визначити: 

  • перелік товарів і їх кількість; 

  • час, коли вони будуть потрібні; 

  • необхідну площу для зберігання і т. д.

Визначення потреби розраховується за допомогою різних методів, серед яких економіко-математичні, математико-статистичні. Також застосовують аналіз і прогнозування. Для коригування і підвищення точності розрахунків використовують актуальне спеціалізоване ПЗ. При плануванні закупівлі з виробництва здійснюють прогнозування попиту, управління асортиментом, проводять перманентний аналіз якості виконуваних операцій. 

Крім того, процес має на увазі комунікацію з контрагентами, ведення оперативного обліку і контролю, виконання логістичних операцій. 

UTS ─ ефективне планування закупівель 

Компанія представлена ​​в 10 регіонах України і працює над розширенням своєї присутності. Багаторічний досвід в логістиці та дистрибуції, застосування сучасних технологічних рішень, сильна команда торгових і IT-фахівців дозволяють виконувати поставлені завдання якісно і у встановлені терміни. Завдяки автоматизації відсутня затримка між оперативними і аналітичними даними за товарообігом. 

Ціна послуги буде залежати від обсягу і типу асортименту, територіального охоплення та інших факторів. Щоб уточнити деталі, звертайтеся до менеджерів або залиште заявку на сайті. 

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
  • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
  • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
  • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
  • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
  • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.