UA
RU

Пряма дистрибуція

Дистрибуція від компанії UTS-Logistics: безпосередньо від виробника до споживача

Продукція FMCG (товари повсякденного попиту) відзначається високим обігом. Часто споживачі кладуть їх до кошиків, навіть не замислюючись. Швидкість обігу та високий рівень продажів забезпечують істотне зростання прибутковості бізнесу. Сприяє йому й послуга прямої дистрибуції, яку надає компанія UTS-Logistics. Ми забезпечуємо своєчасне надходження товару на полиці вашого магазину та можливість задоволення попиту великої кількості споживачів.

Переваги організації постачань за допомогою прямої дистрибуції

Дистриб'юторські компанії – серйозні гравці ринку. Вони укладають договори з виробниками, постачають товар відразу до споживачів. Вартість продукції при цьому не дуже відрізняється, оскільки націнка мінімальна. Дистриб'ютор заробляє на великих обсягах продукції. Щоб надавати якісні послуги, компанія повинна мати:

 • власний автопарк для забезпечення транспортної логістики;

 • сучасні склади, що дозволяє ефективно постачати роздрібні торговельні мережі, а також пропонувати послугу тимчасового зберігання продукції;

 • кваліфікований персонал. Фахівці організують налагоджені постачання товарів, підкажуть, що краще продається в тому чи іншому регіоні;

 • власну розподільну мережу тощо.

Компанія-дистриб'ютор, маючи обігові кошти, може кредитувати роздріб і дозволити собі викуповувати продукцію постачальника, сплачуючи за партії високоліквідного товару вперед. Завдяки послугам логістики виходить запобігти фінансовому розриву, коли частина запасів ще не продана, але потрібно вже робити нове замовлення у виробника.

Ведення бізнесу з надійним контрагентом

При виборі постачальника насамперед необхідно звертати увагу на широту асортименту якісних товарів, яку він може запропонувати, а не тільки на цінову політику. Ми надаємо можливість придбати продукцію від відомих українських та закордонних виробників. Це підтримує попит споживачів, для яких купівля товарів FMCG стала рутинною справою. Вони часто не виявляють особливого інтересу до такої продукції. Ми також пропонуємо новинки від популярних торгових марок, завдяки чому споживачі охочіше залучаються до процесу купівлі. Інші наші переваги:

 • пропонуємо повний спектр логістичних послуг – транспортування, складування, зокрема вантажно-розвантажувальні роботи, ведення документації та ін.;

 • забезпечуємо своєчасну доставку вантажу до різних точок України;

 • дотримуємося правил зберігання та транспортування харчових продуктів, напоїв, побутової хімії;

 • гарантуємо збереження продукції. У разі наявності певних ризиків пропонуємо страхування вантажу;

 • контролюємо термін придатності та повідомляємо клієнта про потребу в реалізації товару найближчим часом, що особливо важливо при торгівлі харчовими продуктами;

 • орієнтуємося на задоволення потреб споживачів.

Замовити послугу прямої дистрибуції можна не тільки в Києві, але і в інших містах України. Наші офіси знаходяться в Сумах, Луцьку, Чернігові (усього 16 підрозділів).

Співпрацюючи з UTS-Logistics, ви можете бути впевнені в оперативному, якісному та економічно обґрунтованому розв’язанні ваших завдань.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.