UA
RU

Розробка стратегій просування продуктів

Розроблення стратегій просування продуктів: кому це потрібно та які переваги дає послуга

Грамотна маркетингова стратегія є основою успіху в просуванні будь-якого продукту або послуги. Це гнучкий інструмент, який поєднує в собі різні рекламні прийоми, що мають одну мету: збільшення цільової аудиторії та продажів.

Кому потрібне розроблення стратегії просування продукту:

 • ваша компанія виходить на новий ринок;

 • ви не знаєте, як рекламувати свій бренд або товар в digital;

 • ваша компанія досягла «стелі», і ви хочете рухатися далі.

Розв’язати будь-які проблеми, пов'язані з просуванням продукту або послуги, можуть професіонали з багаторічним досвідом роботи в галузі маркетингу. Наша компанія розробить тактику виведення нового товару на ринок і забезпечить широку популярність бренду серед цільової аудиторії.

Мета розроблення стратегії просування

Маркетингова стратегія містить план дій, спрямованих на збільшення прибутку й донесення необхідної інформації до кінцевого споживача. Допомагає підвищити лояльність до бренду, проаналізувати ринок і вибрати цільову аудиторію, щоб визначити найефективніші канали комунікації.

Основні цілі рекламної кампанії:

 1. Зростання продажів. Завдяки маркетинговій тактиці ви зможете збільшити частку компанії на ринку, наприклад через відтік цільової аудиторії в конкурентів або залучаючи нових клієнтів з раніше не охоплених сегментів.

 2. Виведення нового продукту на ринок. Грамотний професійний підхід дозволить прорахувати ефективні маркетингові кроки, щоб зробити аудиторію більш лояльною до свого бренду.

 3. Збільшення ефективності реклами. Завдяки чіткому плану можна знизити витрати на рекламну стратегію, при цьому збільшивши ефект не від її масштабності, а від точності впливу на аудиторію.

Комплексний підхід до просування продукту дозволяє визначити вільні ніші або способи входження до зайнятих сфер. Замовляючи послугу у фахівців, клієнт гарантовано отримує план ефективного збуту продукції.

Види стратегій просування

Можна виділити три основні напрямки, від яких залежить розроблення стратегії:

 1. Змушення. В цьому випадку основною метою є кінцевий споживач, який купує товар або послугу. Push-напрямок є найекономнішим варіантом в маркетингу. В такому разі немає потреби в комунікації у великих обсягах, бізнес клієнта залежить від компаній, що контролюють доступ до ринку. Результат залежить від ефективності мерчендайзингу.

 2. Проштовхування. Фірма спочатку орієнтується на посередника, який буде пропонувати продукцію цільовій аудиторії, використовуючи різні канали. Цей напрямок буде успішним, якщо товар популярний в торгових мережах. Супермаркети та великі магазини закуповують продукцію в оптових компаніях, а ті – у виробників. В такому випадку ефективною буде масова реклама, а також зв'язки з громадськістю.

 3. Комплексний підхід. Комбінуються два перші напрямки. Фірма повинна орієнтуватися як на клієнта, так і на споживача. Цей варіант розкручування продукту актуальний для великих виробників.

Інструменти, які будуть залучені до просування, залежать від типу бізнесу, кінцевої мети та бюджету клієнта. Наші фахівці розроблять ефективну маркетингову стратегію для продукту, орієнтуючись на ваші цілі й фінансові можливості. Для отримання безплатної консультації зв'яжіться з нашим менеджером.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.