UA
RU

Сертифікація продукції

Сертифікація продукції ─ це важливий етап для будь-якого виробника та імпортера, що дозволяє документально підтвердити відповідність стандартам якості. Факт її проходження означає, що вендор несе повну відповідальність, він упевнений в безпеці виробленого товару. В Україні з 1 січня 2018 року для більшості продукції були зняті вимоги про обов'язкову сертифікацію, тепер це переважно добровільний процес. Він використовується як ключовий інструмент маркетингового просування. 

Особливості послуги сертифікації продукції 

Наявність сертифіката якості продукції є вагомим аргументом для укладання договорів з ритейлерами. Торгові мережі побоюються реалізовувати товари, які не пройшли перевірки. Це особливо важливо для харчової продукції. Сертифікат підтверджує, що товар повністю відповідає певним вимогам (за результатами лабораторних досліджень). Це створює позитивну репутацію для виробника в очах ритейлу і, що важливо, кінцевого споживача. 

Процес проходження сертифікації досить складний, копіткий. Він буде відрізнятися в залежності від товару. Наприклад, для продуктів харчування знадобиться один підхід, а для побутової хімії ─ інший. Тестування здійснюється в спеціальних лабораторіях, які пройшли державну акредитацію. Йому передують: 

 • збір і подача документів; 

 • підбір схеми проходження сертифікації; 

 • розробка технічних умов; 

 • робота з контролюючими органами і т. д . 

Фахівці повинні підібрати відповідні під товар ДЕСТи, ДСТУ, ТУ. Ціна буде залежати в першу чергу від особливостей продукції, складності підбору схеми, тимчасових витрат. Замовити сертифікацію слід для таких товарів: 

 • алкоголь; 

 • продукти харчування; 

 • медичні вироби; 

 • парфумерія та косметика; 

 • побутова техніка. 

Вартість послуги також може залежати від її виду. Буває обов'язкова (для міцного алкоголю) і добровільна. Після проходження процесу виробник (або його довірена особа) зможе довести відповідність якісних характеристик товару законодавчим вимогам та іншим нормативним документам. Якщо вендор бажає оформити добровільну сертифікацію, він самостійно визначає обсяг вимог. 

До кого звернутися ? 

Процес сертифікації потребує досконалого знання законодавства України, вміння грамотно адаптувати вимоги до певних товарів, досвіду у взаємодії з контролюючими органами та державними організаціями. Фахівці компанії UTS можуть взяти на себе проходження всіх процедур, розробити і зібрати документи, оперативно надати результати. Оформити сертифікат продукції можна на одиничний товар, партію або серійне виробництво. 

Компанія UTS надає повний спектр дистриб'юторських послуг, співпрацює з великими українськими та іноземними виробниками, володіє великою мережею розповсюдження товарів і завжди враховує індивідуальні побажання клієнтів. Знання локальної специфіки ведення бізнесу, штат професійних юристів і досвід роботи в сфері логістики з 2004 року дозволяють оперативно і ефективно вирішувати поставлені завдання. Для отримання консультації ви можете звернутися до менеджерів за телефоном, вказаним на сайті, або залишити заявку. 

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.