UA
RU

Страхування вантажів

Страхування вантажів від компанії UTS-Logistics – ваша впевненість у безпечному доставленні товарів

Хоч яким видом транспорту виконуються вантажоперевезення, процес пов'язаний зі всілякими ризиками, що виникають у процесі: втрата майна або товарів, псування внаслідок ДТП тощо. Навіть найнадійніші перевізники не можуть виключити всі небезпеки. Страхування вантажів в Україні – це послуга, що забезпечує впевненість у захисті інтересів власника товару. У разі його пошкодження або втрати збитки будуть відшкодовані. UTS-Logistics надає якісні логістичні послуги. У разі потреби ми застрахуємо вашу продукцію.

Особливості страхування вантажоперевезень

Страхування вантажу при перевезенні – це захист фінансових інтересів власника товару. Застрахованими можуть бути всі види вантажів. Транспорт тут ролі не відіграє. Страхове покриття надається на весь період транспортування, може містити навантаження, розвантаження, укладання товару та тимчасове його зберігання. Ціна послуги буде залежати насамперед від таких факторів:

 • вид вантажу та його кількість;

 • бажана сума страхового покриття;

 • маршрут транспортування;

 • ризики, від яких страхується товар.

Застрахувати можна окрему партію або весь вантаж, який буде поставлятися в кілька перевезень. Це впливає на вартість послуги. Усі умови прописуються у страховому договорі. Компанія несе відповідальність за ризики, за приватну аварію та ін. Перелік складається індивідуально. Логістична компанія також прописує в договорі список виняткових випадків, за які не несе відповідальність.

Чому треба страхувати вантаж

Багато організацій не поспішають страхувати вантажі, діючи за принципом «може, пронесе». Як наслідок, це іноді призводить до багатомільйонних збитків. Передбачити всі можливі ризики при транспортуванні товарів складно, але можна виділити основні з них:

 • дорожньо-транспортні пригоди, викликані різними причинами (слизька дорога, погана видимість, зіткнення з іншим учасником дорожнього руху, падіння дерев, каменів та ін.);

 • стихійні лиха (сильні пориви вітру, снігопад, гроза, пожежі тощо);

 • розкрадання (крадіжка, грабіж, розбій);

 • шахрайство, викрадення автомобільного засобу;

 • пошкодження продукції, зокрема ті, які трапилися при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт або при тимчасовому зберіганні;

 • втрата або порушення якісних характеристик. Можуть виникнути через поломку транспортного засобу;

 • форс-мажорні обставини.

В залежності від виду продукції, що перевозиться, необхідно передбачити різні нюанси. Наприклад, якщо вантаж транспортується в рефрижераторі, варто доповнити страхування покриттям загибелі майна внаслідок поломки такого обладнання.

Вигідна співпраця з UTS-Logistics: ми подбаємо про ваш товар

Надаючи послуги страхування, UTS-Logistics економить ваші сили та час на пошук третьої сторони. Для врегулювання випадків за договором наші співробітники вживають заходів з огляду пошкодженого товару, ведуть переговори, збирають й оформляють документацію, необхідну для отримання відшкодування.

Залишилися питання? Звертайтеся! Фахівці UTS-Logistics попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень для вашої компанії. Наші офіси знаходяться в Києві, Житомирі, Луцьку, Сумах та інших містах, тому ми можемо забезпечити ефективну співпрацю з клієнтами з різних куточків країни.

Страхування вантажу не є обов'язковим, проте послуга захищає фінансові інтереси вашої компанії!

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.