UA
RU

Перевезення косметичної продукції

Перевезення косметичної та парфумерної продукції від UTS

Компанія UTS є лідером у сфері вантажоперевезень в Україні, пропонує повний спектр послуг з логістики. Український косметичний ринок формується переважно завдяки імпорту товарів з-за кордону, тому у його функціонуванні не останню роль відіграє саме опрацьована логістична система. UTS налагоджує безперервні постачання продукції як всередині України, так і в міжнародному сполученні.

Особливості та правила транспортування

Перевезення продукції на великі відстані повинне здійснюватися з урахуванням певних вимог, особливо якщо йдеться про косметику або парфумерію. Транспортування допускається в автомобілях, оснащених ізотермічними або рефрижераторними фургонами, оскільки звичайні вантажівки для цього не підходять. Річ у тому, що при виготовленні косметики використовуються спеціальні склади та хімічні речовини, тому продукція може бути чутливою до температурних перепадів. Якщо в процесі перевезення не дотримуються вимоги й умови, це призведе до втрати якостей і властивостей.

Тому UTS забезпечує доставку косметичних товарів з підтриманням необхідного режиму температури. Рефрижераторні авто гарантують ефективний захист від температурних перепадів і різних зовнішніх факторів, які можуть вплинути на якість продукції. Потрібно враховувати, що деякі категорії товарів, наприклад парфумерна продукція, виробляються на основі летючих вибухонебезпечних речовин. Для гарантування безпеки повинні суворо дотримуватися умови перевезення й оброблення вантажів. При перевезенні, особливо за кордон, вантаж бажано застрахувати. Це дозволить уникнути несподіваних фінансових втрат.

Можливості Union of Transport Systems

Наша компанія пропонує:

 • Якісне пакування та безпеку продукції;

 • складання оптимального маршруту;

 • аналіз можливих ризиків;

 • організацію роботи з навантаження та вивантаження косметичної продукції з урахуванням вимог безпеки;

 • підбір авто в залежності від параметрів й особливостей товарів;

 • митний супровід;

 • цілодобовий контроль збереження вантажу.

Переваги співпраці з нами

Причини вибрати Union of Transport Systems:

 1. Величезний досвід. Ми працюємо на міжнародному ринку з 2004 року. За цей час логістична компанія UTS повністю вивчила специфіку галузі.

 2. Комплексний підхід. У нас можна замовити комплекс послуг з транспортування будь-якої продукції. Ми пропонуємо логістику, страхування, митний супровід, складування тощо. Крім того, UTS займається імпортом, маркетинговим й аналітичним супроводом, інформаційним забезпеченням.

 3. Розуміння ринку. Ми відповідально підходимо до розв’язання будь-яких питань, пов'язаних з транспортуванням косметичних товарів. Завдяки злагодженій роботі наших фахівців строго дотримуються встановлені терміни перевезення.

 4. Професійний підхід. Ми гарантуємо відповідальний підхід до справи та високу якість обслуговування.

Перевезення косметики по Україні може здійснюватися різними видами транспорту, але найоптимальнішим є автомобіль. Це забезпечує високу швидкість доставки й можливість відправлення невеликих партій вантажів на вигідних умовах. UTS пропонує великий вибір транспортних засобів, зокрема авто з рефрижераторами та ізотермічними фургонами.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.