UA
RU

Перевезення продуктів харчування

Перевезення харчових продуктів: замовляйте якісні послуги в компанії UTS-Logistics

Харчові продукти – специфічний вид вантажу, що вимагає для перевезення спеціального транспорту, відповідних дозволів, а також дотримання певних правил. Щоб товар був доставлений вчасно та без втрати основних якісних характеристик, потрібно довірити його транспортування професіоналам. Перевезення харчових продуктів – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. UTS-Logistics має все необхідне (спеціалізований транспорт, склади, професійних співробітників) для того, щоб надавати якісні послуги для торгових мереж Києва та інших міст нашої країни.

Перевезення харчових продуктів: в чому особливості процесу

Доставка харчових продуктів по Україні – транспортна послуга, успішність виконання якої залежить від різних факторів:

 • дотримання температурного режиму й вологості;

 • відстеження термінів зберігання та зіставлення їх із періодами надання послуг;

 • надійність механічної фіксації з використанням палет, ременів, плівки;

 • коректність пакування та маркування відповідно до типу вантажу, що перевозиться.

Для надання якісних послуг важливо забезпечити правильну підготовку, підібрати підхожий вид транспорту, організувати вантажно-розвантажувальні роботи й визначити маршрут. При виборі способу вантажного перевезення враховуються види продуктів, наприклад сухі або рідкі, швидкопсувні тощо.

Кожна категорія товарів висуває свої вимоги до транспортування. Так, дотримуватися температурного режиму треба при перевезенні шоколаду, кондитерських виробів, кисломолочної продукції тощо. Для їх транспортування використовуються рефрижератори з холодильним обладнанням і з можливістю регулювання мінусової та плюсової температури, а також ізотермічні фургони, що дозволяють зберегти якість і товарний вигляд швидкопсувних продуктів.


Наші гарантії

UTS-Logistics розуміє всю відповідальність, яку бере на себе при вантажних перевезеннях продуктів, оскільки навіть найменші допущені помилки можуть вилитися в істотні збитки для клієнта. Наявність власного спеціалізованого транспорту та кваліфікованого персоналу дозволяє нам організовувати безпечні транспортування, незалежно від виду вантажу. Ми гарантуємо:

 • збереження товару;

 • забезпечення умов для виконання вантажно-розвантажувальних робіт;

 • вибір оптимального маршруту – для швидкої доставки та скорочення вартості перевезення товарів FMCG;

 • дотримання законодавства України та правил дорожнього руху;

 • документальний супровід транспортування;

 • інформування клієнта про місцеперебування вантажу;

 • дотримання термінів.

Перевезення харчових продуктів пов'язане з безліччю ризиків, тому ми пропонуємо застрахувати вантаж. До наших послуг логістики також входить зберігання товару на сучасних складах з автоматизованим обладнанням.

Кожному клієнту гарантуємо індивідуальний підхід, забезпечуючи комплексне розв’язання завдань. Щоб замовити послугу перевезення, телефонуйте або заповніть заявку на нашому сайті. Ми працюємо в 10 областях України, зокрема таких містах, як Київ, Чернігів, Суми, Луцьк, Львів та ін.

Звертайтеся! Ми допоможемо забезпечити надійну платформу для розвитку вашого бізнесу.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.