UA
RU

Перевезення товарів народного споживання (FMCG)

Перевезення товарів народного споживання від UTS

Компанія UTS пропонує комплексний підхід до організації та здійснення перевезень товарів народного споживання. FMCG вимагає чітко налагодженої логістики, оскільки для цієї галузі характерні високий попит і конкуренція, а також розширення, обумовлене регулярним надходженням нової продукції у продаж. UTS допомагає організувати безперервні постачання товарів як в Україні, так і в міжнародному сполученні.

Види товарів та особливості постачань

Товари FMCG можна поділити на дві категорії:

 • продовольчі – до цієї групи входить продукція, яка може довго зберігатися в переробленому або натуральному вигляді (напої, консерви, крупи тощо);

 • непродовольчі – до цих товарів належать аксесуари, взуття й одяг, косметика тощо.

Транспортування продукції FMCG, в залежності від типу та характеристик, може проводитися в ящиках, мішках, коробах або іншій тарі. Перевезення здійснюється різними способами, але найоптимальнішим є автомобіль. Цей транспорт забезпечує швидку доставку та гнучкість. Автомобіль – найвигідніший спосіб транспортування, що не залежить від розкладу різних служб.

Наша компанія (Union of Transport Systems) пропонує:

 • створення найбільш ефективної та вигідної схеми доставки продукції зі складу або заводу-виробника до точки отримання;

 • оптимальний вибір паковання для вантажів (відповідно до їх особливостей і характеристик);

 • маркування та транспортування продукції;

 • професійну допомогу в логістиці й митному оформленні вантажів, підготовленні сертифікатів і всіх необхідних документів;

 • аналіз можливих ризиків;

 • організацію робіт з навантаження й вивантаження товарів з урахуванням техніки безпеки;

 • цілодобовий контроль.

Парк платформ і транспортних засобів Union of Transport Systems консолідується в містах з розвиненою торгівлею та інфраструктурою. Це дозволяє прискорити формування вантажних партій і їх транспортування.

Переваги співпраці з нами

Замовляючи послуги перевезення товарів народного споживання в UTS, ви отримуєте:

 • точний графік постачань вантажів до точок збуту;

 • відсутність митних і логістичних ризиків;

 • ведення логістичної частини вашого бізнесу;

 • мінімізацію транспортних витрат;

 • можливість постачань товарів FMCG в будь-яких обсягах згідно з усіма вимогами перевезення.

Ми гарантуємо дотримання обумовлених термінів доставки, а також пропонуємо найкращі ціни завдяки виключенню посередників-експедиторів з логістичної схеми. UTS несе відповідальність перед клієнтом щодо гарантування збереження й безпеки вантажу протягом усього маршруту. Для отримання безплатної консультації зв'яжіться з нашим менеджером.

Етапи співпраці:

 1. Ми приймаємо й обробляємо заявку.

 2. Розробляємо схему та підбираємо транспорт.

 3. Укладаємо договір із клієнтом.

 4. Узгоджуємо терміни постачань.

 5. Оформляємо документи й доставляємо вантаж.

Union of Transport Systems пропонує комплексний підхід до перевезення товарів FMCG. У нас є всі необхідні ліцензії та дозволи, ми сконцентровані на наданні ефективних і безпечних послуг з транспортування продукції народного споживання.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.