UA
RU

Послуга перевезення алкогольної продукції

Перевезення алкогольної продукції від UTS

Алкогольна продукція потребує специфічних умов перевезення через ризики, пов'язані з наявністю у складі вогненебезпечної речовини – спирту. Цей вантаж належить до категорії делікатних, а його транспортування небезпечне, вимагає відповідальності від перевізника. При цьому перевезення алкоголю є одним із найбільш популярних і перспективних напрямків. Купуючи таку продукцію в магазинах, покупець навіть не здогадується, який складний шлях вона проходить, щоб стати доступною споживачеві. Доставка може проводитися будь-яким видом транспорту, але найбільш популярний варіант – автомобіль.

Особливості перевезення

 1. Вибір авто. Транспортний засіб повинен забезпечувати захист алкогольної продукції від впливу сонячних променів. Ультрафіолет погіршує якість напоїв у прозорій тарі. Для перевезення підходять фургони й авто з тентованим кузовом. ТЗ має бути підготовленим та технічно справним.

 2. Дотримання температурних режимів. Транспортування пива допускається за температури 2-12 °C, вина — 11-12 °C, горілки та міцного алкоголю — від –5 до +20 °C. Для забезпечення необхідних умов потрібні ізотермічні фургони й рефрижератори.

 3. Кріплення вантажів. Фіксація ящиків у кузові здійснюється за допомогою спеціальних розтяжок і ременів. Саме від якості кріплення залежить цілісність перевезених вантажів.

 4. Підготовлення документів. Транспортування алкоголю неможливе без відповідної супровідної та дозвільної документації.

Ми гарантуємо:

 • якісне пакування та фіксацію товару;

 • транспортування продукції в сучасних авто, обладнаних автономними системами;

 • вибір оптимального маршруту;

 • дотримання всіх митних правил;

 • швидку видачу документів для імпорту й експорту продукції;

 • страхування вантажів.

Компанія UTS працює з 2004 року. Ми гарантуємо безпечне перевезення алкогольної продукції як всередині країни, так і за кордон.


Наші переваги

Причини скористатися послугами нашої компанії:

 • ми знайомі з усіма тонкощами й особливостями бізнесу як в Україні, так і за кордоном;

 • пропонуємо розумні ціни;

 • у розпорядженні логістичної компанії – десятки сучасних авто стандарту Євро-5;

 • ми володіємо всіма нюансами митного оформлення;

 • наші логісти індивідуально пропонують оптимальні рішення для кожного проєкту транспортування.

Ми маємо величезний досвід у сфері дистрибуції алкогольних напоїв в Україні, строго дотримуємося вимог, що пред'являються з боку органів контролю. У нас можна замовити послугу перевезення товарів «під ключ», починаючи від планування маршрутів, підготовлення авто, закінчуючи митним оформленням. Ми гарантуємо захист вантажів від розкрадання, а також пропонуємо страхування й експедування, оперативну доставку до одержувача.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.