UA
RU

Проектна логістика під виробника

Проєктна логістика під виробника: навіщо потрібна та які переваги дає

Проєктна логістика від Union of Transport Systems являє собою комплекс заходів, спрямованих на організацію доставки товарів, що не вписуються в межі стандартних вантажів. Це обслуговування відповідно до особливостей певного інвестиційного проєкту. UTS пропонує своїм клієнтам адаптовані логістичні рішення для проєктних перевезень під конкретного виробника.

Комплексне транспортування негабаритних вантажів – більш складний процес у порівнянні зі звичайною доставкою за стандартними маршрутами. Такі проєкти вважаються глобальними, тому для їх реалізації важливий індивідуальний підхід. Union of Transport Systems надає послуги «під ключ», розв’язуючи за клієнта всі завдання, що стосуються перевезення негабаритних вантажів.

Комплекс послуг від UTS

Оскільки проєктна логістика являє собою комплексний підхід, ми пропонуємо такі послуги:

 1. Розроблення маршруту. З урахуванням особливостей і характеристик вантажу, а також пунктів призначення й відправлення підбирається оптимальний тип транспорту. Ми використовуємо мультимодальні схеми, що дозволяють скоротити тимчасові витрати та оптимізувати доставку загалом. При розробленні маршрутів обов'язково враховуються особливості транспортних магістралей, розташування тунелів і перекриттів, залізничних переїздів тощо.

 2. Підготовлення супровідної документації. Ми все зробимо швидко та якісно, щоб заощадити ваш час.

 3. Повне планування всіх робіт. Наші логісти детально продумують схеми вивантаження й розвантаження продукції. Від цього залежить вибір спецтехніки на тому чи іншому етапі.

 4. Розроблення схем для безпечної фіксації вантажів. Ми гарантуємо безпеку, якісне паковання та повний огляд, перевірку продукції перед відвантаженням. Укладення договору страхування дозволяє уникнути будь-яких фінансових втрат.

Проєктна логістика під виробника – найкращий варіант для перевезення вантажів нестандартної конфігурації. Ця послуга популярна серед замовників, що працюють у сфері енергетики, машинобудування, автомобільного виробництва, інжинірингу тощо.

Переваги співпраці з Union of Transport Systems

Причини замовити послугу в нас:

 1. Наявність власного автопарку. Вибір типу та модифікації транспорту здійснюється відповідно до особливостей проєкту. Вантажні авто та фури – найкращий вибір. Цей тип транспорту більш варіативний, дозволяє знизити вартість послуг для клієнта (в порівнянні з авіа- та залізничними перевезеннями).

 2. Професійний підхід. У нас злагоджена команда висококваліфікованих фахівців, що працюють у сфері логістики не перший рік. Ми є лідером галузі в Україні та пропонуємо вигідні умови співпраці своїм клієнтам.

 3. Індивідуалізація. Розроблення проєктів здійснюється відповідно до вимог та умов замовника.

 4. Величезний досвід. Наші співробітники знайомі з усіма тонкощами й нормативними вимогами у сфері міжнародної логістики, що пред'являються до вантажоперевезень будь-якого типу.

Співпрацюючи з UTS, ви позбавляєте себе будь-яких завдань, пов'язаних із вибором способу відправлення. Ми подбаємо про безпеку та своєчасну доставку вантажу. Для отримання безплатної консультації зв'яжіться з нашим менеджером.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.