UA
RU

Проектна логістика

Проектна логістика ─ це необхідний напрям для реалізації великих проектів. Будівництво заводів і фабрик, аеропортів, перевезення спеціалізованої техніки вимагають високого професіоналізму і відповідальності. Завдяки проектній логістиці можна втілювати практично будь-які складні і нестандартні варіанти.

Особливість послуги «Проектна логістика» 

На відміну від простого транспортування з пункту А в пункт Б, мається на увазі цілий комплекс заходів. Вантажі, відправлені з урахуванням проектної логістики, потрапляють в пункт призначення точно в строк, незалежно від габаритів, класу небезпеки, маршруту та інших параметрів. Кожен етап детально розраховується, для нього встановлюються тимчасові рамки. Підвіз необхідних вантажів здійснюється за суворим планом. Це зручно, наприклад, при будівництві, коли певні матеріали потрібні точно в строк, або при монтажі будь-яких конструкцій. 

При цьому поставки можуть здійснюватися з різних місць, охоплювати інші країни, наприклад, маршрут Німеччина ─ Україна. Це можуть бути абсолютно різні типи вантажів. Послуга повністю адаптується під запити клієнта. Для її реалізації виділяється окремий співробітник, досвід якого дозволяє управляти проектом і нести відповідальність. Такий підхід дозволяє виключити неузгодженість дій між керівниками. Менеджер виступає сполучною ланкою, веде спілкування з усіма учасниками процесу. 

Особливістю послуги є комплексний підхід. Залежно від потреб клієнта він може включати: 

 • консалтинг; 

 • оформлення документації; 

 • планування способів кріплення, а також вантажно-розвантажувальних і монтажних робіт; 

 •  страхування; 

 • застосування мультимодальних схем транспортування; 

 • розрахунок оптимальних маршрутів. Якщо є необхідність, можливо їх попереднє обстеження; 

 • отримання дозвільної документації в країнах пролягання маршруту; 

 • митне оформлення вантажів; 

 • консолідацію; 

 • зберігання; 

 • упаковку; 

 • дистрибуцію до кінцевого одержувача і т. д. 

Під час реалізації можуть бути задіяні різні види транспорту. 

Найбільшим попитом проектна логістика користується серед енергетичних, конструкторських, машинобудівних, інжинірингових компаній. 

З її допомогою можна перевезти: 

 • трансформатори; 

 • складові частини вітряних електростанцій (ВЕС); 

 • панелі для сонячних парків ; 

 • генератори; 

 • цистерни; 

 • частини літаків; 

 • локомотиви; 

 • металоконструкції і т. д. 

Проектна логістика дозволяє перевозити навіть складні вантажі в будь-яких обсягах, при цьому дотримуються обумовлені терміни. Компанія дотримується затвердженого плану. Ціна послуги розраховується індивідуально. Вона залежить від таких факторів, як тип вантажу, маршрут, обсяг, терміни. 

Чому варто замовити проектну логістику в компанії UTS 

Фірма почала надавати логістичні послуги в 2004 році. З тих пір був пройдений довгий шлях, отриманий істотний досвід, розширено автопарк. У UTS є власні автоматизовані склади з сучасним обладнанням, різні транспортні засоби для перевезення будь-яких типів вантажів. Компанія надає повний перелік логістичних, дистриб'юторських і складських послуг в 10 регіонах України. Персонал підбирається професійний, здатний працювати швидко, злагоджено та відповідально. Клієнти можуть розраховувати на уважне обслуговування з повним зануренням в специфіку бізнесу і урахуванням побажань.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.