UA
RU

Складські послуги

Складські послуги від компанії UTS-Logistics: ефективна побудова вашого бізнесу

Для зберігання, оброблення та розподілу вантажів потрібні істотні витрати грошей і часу. Щоб організувати ці процеси, необхідно утримувати склад, найняти кваліфікований персонал, придбати програмне забезпечення, вартість якого висока. Але цих витрат можна уникнути, довіривши логістичні процеси бізнесу професіоналам. Компанія UTS-Logistics пропонує своїм клієнтам складські послуги, заощаджуючи ваш бюджет, сили та час.

Складування товарів: особливості нашої роботи

Наша компанія забезпечує торговельні мережі Києва, Чернігова, Вінниці, Львова та інших міст України харчовими продуктами, алкогольними й безалкогольними напоями, товарами повсякденного попиту, пропонуючи їх транспортування та зберігання. Для цього в нас є всі необхідні дозвільні документи. В активах компанії понад 70 000 м2 повністю автоматизованих складських приміщень. Ми використовуємо нові технології оброблення товарів, застосовуємо сучасне обладнання та програмне забезпечення. Надання послуг складування містить:

 • вантажно-розвантажувальні роботи;

 • приймання товарів, розміщення їх у місцях зберігання;

 • відбирання замовлень;

 • комплектування та пакування продуктів;

 • стикерування;

 • формування акційних наборів.

UTS-Logistics розуміє, що від якості товарів, які потраплять до магазина, залежать репутація та прибуток торгової мережі. Оскільки багато в чому це визначають умови зберігання продукції, у кожному з наших складських приміщень забезпечені температурний режим і вологість повітря, які потрібні для харчових продуктів. Для цього взимку ми опалюємо будівлі, а влітку забезпечуємо ефективне кондиціонування. Ми також дотримуємося санітарно-гігієнічних норм, підтримуємо чистоту й порядок. Наші склади захищені від шкідників.

У нас проведене зонування складів. Скрізь підтримується встановлений температурний режим, зберігаються певні види продукції. Зонування також дозволяє розмежувати товари з вираженим запахом від тих, у яких він нейтральний. Наприклад, корм для тварин, що відзначається специфічним для людини ароматом, зберігається окремо.Як ми нарощуємо постійну клієнтську базу: чому нам довіряють

Завдяки автоматизації складських приміщень і залученню висококваліфікованого персоналу ми точно підбираємо замовлений клієнтами товар, проводимо інвентаризацію й відстежуємо терміни придатності. Це дозволяє своєчасно інформувати партнерів про те, що потрібно вживати заходів щодо реалізації. Інші наші переваги:

 • гарантуємо збереження вантажу при транспортуванні, проведенні навантажувальних і розвантажувальних робіт, зберіганні на складі;

 • забезпечуємо якісне технічне обслуговування товарних потоків;

 • ведемо цілодобове спостереження за об'єктами, забезпечуємо постійну охорону;

 • пропонуємо послуги за доступними цінами;

 • оформляємо всю необхідну супровідну документацію.

Якщо ви вирішили замовити складські послуги від UTS-Logistics, можете бути впевнені в дотриманні всіх умов договору. Співпрацювати з нами вигідно, надійно та безпечно.

Ми подбаємо про ваш товар!

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.