UA
RU

Палетні зберігання

Склад паллетного зберігання вперше виник в США. Саме в цій країні з'явилася ідея розміщувати товари на спеціальних піддонах. Незабаром такий варіант поширився по всьому світу. Завдяки йому вдається знизити витрати на логістику. Палетні зберігання на складі – це оптимальний метод, що забезпечує збереження продукції і дозволяє розміщувати велику кількість вантажів на обмеженій території. Разом з автоматизацією логістики спосіб допомагає економити кошти, істотно скорочує час на навантаження і розвантаження. 

Компанія UTS надає послуги зберігання на палетах продукції різного призначення і типу. В процесі роботи персонал суворо дотримується передбачених нормативами вимог зі складування. 

Особливості послуги 

Багато виробничих і торгових компаній, а також приватні особи користуються орендованими складськими приміщеннями. Чим вище їх технологічний рівень і кваліфікація співробітників, тим ефективніше налагоджений логістичний процес. 

Зберігання товарів на палетах дозволяє оперативно переміщувати вантаж без його пошкодження. Для цих цілей використовуються вилочні навантажувачі, гідравлічні візки та електричні штабелери. Найчастіше піддони виготовляють з дерева, але зустрічаються варіанти, виконані з металу або пластику. Деякі з них обладнані спеціальними огорожами, що дозволяють формувати палет-бокси, що спрощує доступ до продукції. Зберігання на палетах в Україні здійснюється на піддонах переважно європейського стандарту, що позначаються як EPAL. Рідше зустрічаються  американські варіанти – NWPCA, а також фінські – FIN. Успішне розміщення товару досягається завдяки його правильної фіксації і укладанню. Для цього використовуються спеціальні ремені, стрейч-плівка і т. Д. Послуга паллетного зберігання має на увазі розміщення піддонів напольно або на спеціальних стелажах. Вибір способу розташування залежить від типу вантажу. Враховуються і вимоги до температурних умов. 

Замовити послугу варто для таких товарів, як: косметика;

 • електроніка;

 • дитячі іграшки;

 • одяг та взуття;

 • хімічні речовини;

 • будматеріали;

 • продукти харчування;

 • автотовари і т. д.

Паллетне зберігання на складі в Києві та інших містах України доцільно також для підприємств харчової та хімічної промисловості, сільського господарства. Послуга надається з урахуванням законодавчих нормативів. Складські приміщення оснащені системою вентиляції, пристосовані під вимоги різних товарних груп. Схоронність вантажів забезпечується грамотним плануванням, використанням професійного устаткування і висококваліфікованого персоналу.  

Де замовити послугу в Україні?

Компанія UTS займається логістикою з 2004 року. Ми пропонуємо зберігання на палетах в Києві та інших містах України, де є наші склади. Послуга дозволить заощадити на утриманні власного персоналу, приміщень, устаткування і програмне забезпечення. Налагоджений процес підвищить ефективність вашого бізнесу. Палетні зберігання в Україні від UTS – це дбайливе ставлення до вантажів, суворе дотримання температурних умов, оперативність навантаження і розвантаження. Ви можете розраховувати на облік продукції та інвентаризацію. При необхідності будуть надані необхідні звіти. 

Ціна послуги від компанії UTS демократична. Ми домовляємося з кожним клієнтом індивідуально і завжди йдемо назустріч. Всі наші складські приміщення забезпечені системою пожежогасіння, обладнані камерами відеоспостереження. Палетні зберігання в Києві – це безпечно і зручно. Піддони надійно захищають вантаж і дозволяють оперативно переміщати його без пошкодження. 

Вартість послуги залежить: 

 • від типу продукції;

 • обсягу;

 • терміну укладення договору і т. д.

Для отримання точної інформації ви можете звернутися за консультацією до наших менеджерів телефоном або залишити заявку на сайті UTS.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.