UA
RU

Підлогове зберігання

Бізнес, пов'язаний з продажем товарів або їх виробництвом, потребує спеціально відведених місцях для їх зберігання. Будувати власне приміщення для цієї мети не завжди доцільно. Крім того, якщо воно вже є, не кожен вантаж може бути в ньому розміщений, особливо якщо це габаритна і важка продукція. У такому випадку потрібно забезпечити підлогове зберігання на складі логістичної компанії. Це найбільш економічний і простий спосіб, що не вимагає застосування безлічі спеціальної техніки і персоналу. 

Особливості послуги і можливості її застосування

Вартість підлогового зберігання дешевше, тому такий варіант користується підвищеним попитом. У той же час потрібно мати на увазі, що даний метод підходить не для всіх товарних груп.В основному застосовується для складування:

 • великогабаритної техніки;

 • будівельних матеріалів;

 • автозапчастин;

 • крупної побутової техніки;

 • промислового обладнання;

 • довгомірних виробів;

 • сипучих матеріалів в мішках і т. д.

Така послуга не надається для товарів середнього та дрібного розмірів. Вони можуть загубитися або пошкодитися. Якщо продукцію з якоїсь причини неможливо розмістити на стелажах, варто замовити підлогове зберігання.

Що врахувати при замовленні послуги?

Незважаючи на простоту такого методу розміщення, його реалізація вимагає виконання ряду суворих правил. Так, необхідно, щоб приміщення мало хорошу систему вентиляції, в ньому не повинно міститися багато пилу. Підлога, як правило, обробляється спеціальними антипиловим речовинами. Він обов'язково знаходиться вище рівня землі, має рівну поверхню. Продукція, розташована на підлозі, укладається таким чином, щоб не заважати пересуванню вантажно-розвантажувальної техніки. Місце зберігання повинно знаходитися далеко від джерел прямого сонячного світла і тепла.

Якщо вам потрібне підлогове зберігання на складі в Україні, переконайтеся, що логістична компанія суворо дотримується нормативів. Щоб товар не загубився, а швидкість його відправки на вимогу замовника була високою, повинна використовуватися адресна система. У такому випадку кожен вантаж в обов'язковому порядку маркується, а дані вносяться в електронну базу. Завдяки цьому зручно відстежувати його місце розташування всередині приміщення, вести облік залишків.

Ціна послуги не повинна бути значно нижче середньоринкової. Вона формується з урахуванням:

 • типу вантажу;

 • терміну розміщення;

 • додаткового обслуговування.

Правильним рішенням стане звернення в велику, досвідчену логістичну компанію.

UTS – збереження ваших вантажів і оперативність в роботі

Для бізнесу ключовими параметрами при складуванні продукції у партнерів виступають її цілісність і швидкість обробки заявок. Оперативне відвантаження посилок дозволяє налагодити ефективну діяльність і не втратити лояльність клієнтів. Компанія UTS зробила все можливе, щоб забезпечити високу швидкість логістичного процесу і повне збереження клієнтських вантажів. Ми надаємо послуги підлогового зберігання в складських приміщеннях в Києві та інших містах, де працює компанія.

Завдяки втіленню систем автоматизації та залученню висококваліфікованого персоналу нам вдалося налагодити продуктивний логістичний процес. Підлогові склади зберігання в Києві стануть хорошим рішенням для дрібного, середнього і великого бізнесу. Ми уважно вислуховуємо побажання кожного клієнта і підбираємо оптимальний формат співпраці, виходячи із специфіки вашої діяльності і потреб.

Підлогове зберігання на складі в Києві здійснюється з виконанням всіх необхідних законодавчих нормативів. Приміщення оснащені системами відеоспостереження, пожежогасіння. Забезпечується ефективна вентиляція. Досвідчений персонал делікатно поводиться з продукцією, розміщує її таким чином, щоб при необхідності отримати безперешкодний і швидкий доступ. При складуванні враховуються особливості товарів, рекомендації виробника і вимоги замовника.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів. Ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. Повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок. Активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей. Ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів. Для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.