UA
RU

Стелажне зберігання

Багатьом виробничим і торговельним компаніям важливо скоротити логістичні витрати і в той же час підібрати надійне місце для безпечного розміщення продукції. З цієї причини найчастіше вибирають стелажне зберігання на складі. Це ефективне рішення, яке підходить для різних груп товарів. Найчастіше при такому методі зберігання продукції вартість послуги виявляється нижчою, ніж при інших способах. 

Це досягається завдяки використанню палетів і грамотному розподілу простору приміщення. Розрахувати ціну простіше. Знижуються витрати і на роботу персоналу за рахунок застосування спеціальної техніки, наприклад, навантажувачів. 

Послуги стелажного зберігання в Україні пропонує безліч компаній, але вибирати потрібно відповідальні і досвідчені. UTS присутній на ринку з 2004 року. У роботі використовуються програми автоматизації, що дозволяють здійснювати облік і оперативно розподіляти вантажі. Одним з напрямків діяльності є зберігання товарів на стелажах. Клієнти отримують уважне і ввічливе обслуговування. Кожна конкретна ситуація опрацьовується в індивідуальному порядку, враховується специфіка бізнесу, підбираються гнучкі умови співпраці. 

Особливості послуги і варіанти реалізації 

Стеллажное зберігання в Україні – це найбільш раціональний спосіб використання простору. Устаткування встановлюється практично до висоти стелі. Це дозволяє ефективно використовувати всю вільну площу. Крім того, для оперативного проведення вантажно-розвантажувальних робіт застосовується техніка, що відрізняється компактними габаритами і підвищеною маневреністю. Завдяки цьому знижується вартість послуги.

Структурування за допомогою спеціального обладнання дозволяє створити продуману систему розстановки продукції. Наприклад, товари з тривалим терміном зберігання розташовуються в самому верху. Під кожен тип продукції підбираються різні варіанти обладнання, серед якого виділяють такі види: 

 • консольне;
 • каркасне;

 • поличне;

 • фронтальне;

 • універсальне;

 • з використанням ячейок (комірок);

 • гравітаційне;

 • ящикове і т. д.

Вирішивши замовити стелажне зберігання на складі,обов'язково уточніть у менеджера логістичної компанії варіанти розстановки вантажів. Необхідно заздалегідь переконатися, що для потрібної вам категорії товару можливо забезпечити необхідні умови. 

Коли такий спосіб найбільш затребуваний?

Послуги складу стелажного зберігання добре підходять в тих випадках, коли вантажу не потрібна додаткова обробка. Відбувається його прийом, розподіл і за бажанням замовника – відвантаження. Такий спосіб заощаджує час, тому ціна послуги нижча. Додаткові маніпуляції з товаром призводять до підвищення вартості розміщення. 

Крім того, економічно вигідно користуватися універсальним системами. Вони розраховані на стандартні вантажі, що знижує витрати на застосуванні спеціалізованого обладнання. Розміщення негабаритних, важких товарів, відповідно, підвищує і ціну. 

Як замовити послугу?

Якщо вам потрібно оформити стелажне зберігання на складі в Києві або іншому місті України, де присутня компанія UTS, зверніться до менеджера для уточнення цікавить вас інформації. Наші фахівці зможуть запропонувати оптимальний варіант, враховуючи специфіку вашого бізнесу. Така послуга забезпечить збереження вантажів. Компанія відповідально ставиться до виконання зобов'язань, з кожним клієнтом підписується договір. 

Завдяки автоматизації логістичних процесів і використанню різного обладнання UTS вдається надавати сервіс високої якості для широкої аудиторії замовників. 

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.