UA
RU

Тимчасове зберігання

Однією з істотних статей витрат для бізнесу є логістика, особливо розміщення, облік вантажів. Орендувати окреме приміщення, наймати персонал, вкладати гроші в протипожежний захист і охорону не завжди доцільно, тому бізнес часто звертається за допомогою в логістичні компанії. Це дозволяє знизити витрати і не відволікати ресурси на ведення непрофільної діяльності. Особливо актуальні послуги складу тимчасового зберігання. Вони потрібні, наприклад, для сезонного розміщення товарів або оперативного вирівнювання пікового споживчого попиту. 

Такий спосіб знижує витрати бізнесу. Немає необхідності укладати договір на певний обсяг продукції і платити за порожні місця в тих випадках, коли вантаж відсутній. 

На що звернути увагу при виборі логістичної компанії?

Склад тимчасового зберігання в Києві знайти нескладно. У той же час важливо звертати увагу на профіль діяльності компанії і тривалість її перебування на ринку. Перш ніж замовити послугу, визначте завдання. Наприклад, вам додатково може знадобитися обробка вантажів, їх облік, перепакування, консолідація. Потрібно звернутися до менеджерів, дізнатися, чи надаються такі послуги, уточніть їх вартість. Варто звернути увагу і на такі чинники:

 • наявність охорони приміщень;

 • можливість розміщення різних типів товарів;

 • граничні габарити вантажів;

 • страхування;

 • оперативність прийому та видачі;

 • рівень і стан вантажно-розвантажувальної техніки і т. д.

Великі логістичні оператори, які в тому числі надають послуги складу тимчасового зберігання,як правило, пропонують автоматизований облік. Це підвищує швидкість роботи, ефективність. Також вони забезпечують створення належних умов для різної продукції, що включає виконання вимог по температурному режиму, товарному сусідству, вентилювання приміщення.

Кому підходить склад тимчасового зберігання товарів?

Найчастіше такою послугою користуються торгові, виробничі компанії, наприклад, коли:

 • замовник переніс терміни доставки, а вантаж потрібно десь розміщувати;

 • виник надлишок у виготовленні продукції, а власні складські приміщення заповнені;

 • надійшла партія товару з-за кордону;

 • потрібне забезпечення оперативних локальних поставок в іншому місті або районі.

Такі послуги популярні в Україні для сезонної реалізації продукції. Нерідко така потреба виникає у приватних осіб при переїзді, оформленні документів для відкриття бізнесу і т. д. Транспортні компанії, завдяки спеціалізованій вантажно-розвантажувальній техніці та обладнанню, здатні приймати вантажі для подальшого розміщення поетапно. Це дозволяє оплачувати тільки фактичний обсяг.

Послуги від компанії UTS

Якщо вам необхідні приміщення, які відповідають суворим вимогам і призначені для зберігання товарів різних груп, зверніться до наших менеджерів. Ми надаємо такі послуги в Києві та інших містах України. Залежно від особливостей товару фахівці підберуть оптимальні умови. Замовити послугу ви можете за телефоном або заповнивши відповідну форму на сайті. 

Компанія UTS створила необхідні умови для забезпечення збереження продукції. Тимчасове зберігання товарів на складах в Україні здійснюється під постійним відеоспостереженням, приміщення обладнані протипожежною системою. Для підвищення швидкості та ефективності роботи використовуються:

 • автоматизація;

 • сучасна вантажно-розвантажувальна техніка;

 • професійне обладнання;

 • навчений, досвідчений персонал.

UTS, надаючи послугу тимчасового зберігання продукції на складі в Києві і інших містах України, завжди враховує індивідуальні особливості клієнта, специфіку його бізнесу. Завдяки цьому вдається підібрати комфортний варіант співпраці. 

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.