UA
RU

Відповідальне зберігання

Для будь-якого бізнесу, пов'язаного з торгівлею матеріальними цінностями, важливо забезпечити зберігання вантажів. Організовувати свій власний склад може не кожна компанія. Це досить затратно. Потрібно закупити професійне обладнання, стелажі, вантажно-розвантажувальну техніку, забезпечити охорону і багато іншого. Оренда складського приміщення теж обійдеться досить дорого. З цієї причини бізнес все частіше обирає склад відповідального зберігання. Такий спосіб обходиться економічніше, дає можливість скоротити логістичні витрати. Крім того, не потрібно виділяти додаткові ресурси і витрачати зайвий час, що дозволяє сконцентруватися на профільному напрямку. 

У чому суть послуги відповідального складського зберігання? 

Бізнес отримує можливість користуватися базовими складськими послугами, які надає стороння компанія. Це завдання передається на аутсорсинг. Між сторонами укладається договір, що регулює порядок надання послуги. Заздалегідь обговорюється ціна, визначаються терміни і умови відповідального зберігання. Крім того, вантаж страхується, в разі його пошкодження або втрати, загальна вартість товарів компенсується. Логістична компанія несе відповідальність перед клієнтом. 

До переліку базових послуг входять: 

 • завантаження; 

 • вивантаження; 

 • приймання; 

 • підбір оптимальних умов зберігання в залежності від типу продукції; 

 • інвентаризація; 

 • комплектація; 

 • перепакування; 

 • маркування; 

 • консолідація; 

 • підготовка документації та т. д.

Крім того, можливе перевезення товару від постачальника або покупця на склад відповідального зберігання вантажними автомобілями логістичного оператора. 

Такий тип послуги пропонують великі транспортні компанії. Це дозволяє ефективно використовувати вільні складські площі. Транспортні оператори можуть надавати відповідальне зберігання на складі як в якості самостійного сервісу, так і в комплексі інших послуг, що стосуються перевезення вантажів. З огляду на специфіку, вигодонабувачами стають і клієнти, і транспортні компанії. Перші можуть скоротити фінансові витрати на будівництво та утримання власного складу, другі ефективно використовують простір і конвертують це в прибуток. 

Кому підходить послуга і яку продукцію можна розміщувати?

Перелік обговорюється з представниками транспортної компанії. Як правило, послугою відповідального зберігання користуються переважно рітейлери, виробники продукції. Тому найчастіше розміщуються товари FMCG-сегменту, а саме: 

 • продукти харчування; 

 • алкогольні та безалкогольні напої; 

 • побутова хімія; 

 • косметика; 

 • інші товари повсякденного попиту. 

Також послугою користуються інтернет-магазини, роздрібні торговельні мережі. 

Складські приміщення великих компаній автоматизовані. Застосовуються передові IT-технології, сучасне обладнання. Це дозволяє контролювати залишки, температуру, вологість повітря і т. д. В залежності від типу вантажу і його упаковки може використовуватися стелажне, підлогове зберігання. Завдяки останньому варіанту стає доступним розміщення: 

 • великої побутової техніки; 

 • запчастин; 

 • будматеріалів і т. Д.

Під час приймання товарів в обов'язковому порядку проводиться його огляд на предмет цілісності упаковки. Будь-які дефекти фіксуються і документуються. 

Відповідальне зберігання на складах також актуальне, коли покупець з яких-небудь причин відмовляється від придбання товару. В такому випадку він зобов'язаний забезпечити його зберігання і збереження до моменту передачі назад постачальнику. Терміни повернення регулюються договором. 

До кого звернутися?

Відповідальне складське зберігання ─ це одна з послуг, яку Ви можете замовити у компанії Union of Transport Systems. Територія діяльності  Україна, зокрема міста: 

 • Київ; 

 • Чернігів; 

 • Суми; 

 • Черкаси; 

 • Житомир; 

 • Вінниця; 

 • Хмельницький; 

 • Рівне; 

 • Луцьк; 

 • Львів. 

Компанія UTS більше 15 років працює в сфері надання логістичних і дистриб'юторських послуг. Завдяки досвіду і перманентному розвитку нам вдалося налагодити ефективну, оперативну роботу. Для цього використовуємо сучасне обладнання, актуальні інформаційні системи. У нас працює висококваліфікований персонал. Співробітники компанії строго стежать за цілісністю вантажів, забезпечують необхідні умови. Послугою відповідального зберігання користується дрібний, середній та великий бізнес. Всі клієнти можуть розраховувати на однаково високий рівень сервісу. 

Складські приміщення відповідають законодавчим вимогам. Забезпечується протипожежна охорона, відеоспостереження, вентиляція, підтримується чистота. Уточнити необхідну інформацію Ви можете, якщо звернетеся до менеджерів UTS за зручним каналом комунікації.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.