UA
RU

Зберігання продуктів

Зберігання продуктів: вигідно та надійно з UTS-Logistics

Перед компаніями, які не мають власних площ, що дозволяють складувати великий обсяг вантажів, постає питання зберігання продуктів. Складські послуги від UTS-Logistics ефективно розв’язують це завдання. Розмістивши свої продовольчі товари в нас, ви не тільки заощадите ресурси, але й можете бути впевнені у збереженні та безпеці продукції.

Якісні послуги складування продуктів від професіоналів ринку

Оренда складу, його утримання, наймання працівників, облікова система, охорона, придбання спеціальної техніки для виконання навантажувальних і розвантажувальних робіт – усе це великі витрати для компанії. Тому доцільніше делегувати складську логістику професіоналам. UTS-Logistics забезпечує надійне зберігання харчових продуктів. Вартість наших складських послуг набагато вигідніше, ніж оренда й утримання власного складу. Скористайтеся нашими пропозиціями! Ви не будете платити за оренду всього приміщення, а тільки за ту частину, яку займає ваш товар.

Складські послуги від нашої компанії – це комплекс всіх необхідних логістичних операцій, пов'язаних з вантажем, в таких містах, як Київ, Суми, Житомир, Луцьк, Львів. 70 000 м2 складських приміщень компанії UTS-Logistics оснащені за високими технологічними та інженерними стандартами. За об'єктами ведеться цілодобове відеоспостереження, забезпечена охорона. Склади оснащені протипожежною сигналізацією.

Дотримуємося норм і стандартів: особливості складування продуктів

Для якісного зберігання продуктів ми створюємо спеціальні температурні умови та дотримуємося всіх нормативних вимог. Наші приміщення відповідають санітарним нормам. Скрізь забезпечуються чистота й порядок. У нас є всі дозвільні документи від влади. У складських приміщеннях регулярно проводиться оброблення від шкідників.

Забезпечуємо окреме зберігання харчових продуктів від товарів, які мають специфічний запах. Це, наприклад, корм для тварин. Наші співробітники ретельно відстежують терміни придатності харчових продуктів, оскільки у деяких їх груп (молочна продукція та ін.) він нетривалий.

У чому вигоди співпраці з UTS-Logistics

Наша компанія має великий досвід в управлінні складською логістикою. Ми готові надати клієнтам повністю автоматизовані послуги. Це дає можливість забезпечити ефективну взаємодію, максимально знизити операційні витрати та затримки, чітко планувати й гарантувати цільові показники, ефективно використовувати складську техніку. Інші переваги співпраці з UTS-Logistics:

 • гарантія збереження товарного вигляду та якісних характеристик вантажу;

 • оперативне оброблення продукції;

 • зберігання згідно з необхідними умовами (температура, світло- й вологозахищеність);

 • оформлення необхідної документації;

 • доступні ціни;

 • звітність з руху товару;

 • страхування;

 • доставка вантажу до торгових мереж.

Залишилися питання? Звертайтеся! Надамо всю необхідну інформацію. У нас працює кваліфікований персонал, що володіє всіма навичками для якісного та швидкого виконання логістичних завдань.

Замовити складські послуги в нашій компанії – отримати надійного партнера для успішного розвитку свого бізнесу.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.