UA
RU

Холодильний склад

Реалізація фармацевтичних препаратів, продуктів харчування, різноманітних косметичних засобів традиційно вважається найбільш прибутковою в сфері продажів. Подібна продукція користується стабільно високим попитом серед споживачів, але в разі порушення умов транспортування і зберігання великий ризик її псування. Запобігти подібним ситуаціям допоможе продуманий логістичний ланцюжок, який включає і оренду складських приміщень. Орендуючи холодильний склад з супутнім сервісним та технічним обслуговуванням, Ви збережете товар, його початкові характеристики аж до моменту завантаження й подальшої реалізації. 

В Україні існує не так багато компаній, що надають подібні послуги. Однією з них є UTS, яка з 2004 року активно працює в цьому напрямку. Оренда холодильного складу включає контроль завантаження і розвантаження, відстеження збереження товару та цілодобове спостереження за температурним режимом в приміщенні. 

Особливості та переваги наданої послуги 

Оренда холодильного складу можлива в багатьох містах: Києві, Львові, Черкасах, Житомирі та ін. Вона актуальна для різних типів товарів, в тому числі: 

 • м'яса; 

 • напівфабрикатів; 

 • молочної продукції; 

 • косметики, засобів гігієни та побутової хімії; 

 • фруктів ; 

 • овочів. 

На відміну від морозильних, склади з холодильними камерами частіше використовуються для короткострокового зберігання. При цьому вони виділяються такими перевагами: 

 • наявністю теплоізоляційних дверей, що не дають вийти холоду назовні і не пропускають тепло всередину; 

 • приміщенням, оснащеним рампами для спрощення завантаження і розвантаження;

 • зонуванням простору, що дозволяє відокремлювати при зберіганні продовольчі товари від непродовольчих; 

 • різноманітністю камер, які відрізняються не тільки температурою повітря, а й відсотком вологості. 

Саме приміщення зберігає теплоізоляцію, а підлогиабетонується і покривається антипиловим складом. При подібному підході навіть під час падіння продукція не брудниться і не втрачає товарний вигляд. 

В Україні необхідність орендувати холодильний склад може виникнути у різних замовників, серед яких: 

 • заклади громадського харчування; 

 • ритейл;

 • готельний бізнес; 

 • виробники продуктів харчування. 

Компанії регулярно стикаються з поставками охолоджених товарів, в тому числі продовольчого характеру, які необхідно утримувати при певному температурному режимі і рівні вологості повітря. У разі порушення рекомендацій якість товару знижується, термін реалізації скорочується, а іноді його вживання стає небезпечним. 

Що потрібно врахувати при замовленні послуги? 

Підсумкова вартість оренди включає безліч чинників, в тому числі: 

 • тип товару; 

 • обсяг продукції; 

 • термін зберігання. 

Отримати більш детальну інформацію можна у нашого менеджера, зателефонувавши або заповнивши форму, подану на сайті.

Індивідуальний підхід до вирішення кожного запиту, гарантія збереження товару в процесі зберігання і транспортування, консультація на всіх етапах співробітництва ─ це далеко не повний список переваг компанії UTS.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.