UA
RU

Морозильний склад

Цілісність логістичного ланцюжка, пов'язаного з постачанням продуктів від виробника до кінцевого споживача, багато в чому залежить від дотримання необхідного температурного режиму. В іншому випадку товар стає непридатним для подальшої реалізації. Тому варто заздалегідь підібрати морозильний склад, який використовується для короткострокової або довгострокової оренди. 

Подібні послуги досить поширені в Україні, але навіть в такому випадку варто звернути увагу на досвідчені, перевірені фірми, до яких відноситься UTS. З 2004 року ми надаємо різноманітні послуги, серед них ─ оренда морозильного складу. Під час співпраці клієнти отримують ввічливе і уважне обслуговування, а кожен запит розглядається в індивідуальному порядку з урахуванням специфіки і потреб бізнесу. 

Переваги та особливості представленої послуги 

Оренда холодильних і морозильних складів актуальна для зберігання продукції при температурі від +6 до -25 градусів Цельсія. Потреба в такому приміщенні виникає при великому потоці вантажів, частина з яких потребує спеціальних умов зберігання. На відміну від стандартних складів, низькотемпературні вирізняються специфічним обладнанням і системою вентиляції. 

Від простого неопалюваного приміщення морозильні склади відрізняються підтримкою не тільки низького температурного режиму, а й певного рівня вологості. Подібні умови актуальні для різної продукції, що швидко псується: 

 • риби; 

 • м'яса; 

 • птиці; 

 • фруктів; 

 • овочів; 

 • кондитерських виробів;

 • деяких молочних продуктів. 

Оренда морозильних складів актуальна для різних компаній Києва, задіяних в таких сферах, як оптові закупівлі, роздрібний продаж в магазинах формату «біля дому» та торгових центрах, ресторанний бізнес. 

Перед оформленням послуги потрібно чітко прописати в договорі актуальні вимоги зберігання для кожної групи товарів. В такому випадку співробітники допоможуть забезпечити всі необхідні умови в найкоротший час. 

Особливості надання послуги

Перед укладенням договору на надання оренди слід звернути увагу на кілька критеріїв, які прямо впливають на вартість: 

 • обсяг і маса продуктів для зберігання; 

 • необхідний температурний режим розміщення товарів; 

 • необхідний рівень вологості. 

Не варто нехтувати зазначеними рекомендаціями, так як вони прямо впливають на термін подальшої реалізації. 

UTS ─  надійне зберігання товарів і оперативні поставки 

Необхідність орендувати низькотемпературний склад може виникнути в будь-який момент, тому швидкість обробки поданої заявки і можливість прийняття вантажу грають ключову роль. Компанія UTS розробила власні логістичні ланцюжки, впровадила систему автоматизації і продумала всі необхідні нюанси, щоб зберегти товари клієнтів. Тому приміщення з особливим температурним режимом доступні не тільки в столиці, а й інших містах, де відкриті представництва нашої компанії. 

Подібна співпраця актуальна для будь-якої форми бізнесу, незалежно від масштабу. Впровадження високотехнологічного обладнання дозволяє компанії UTS надавати послуги високої якості для різних клієнтів. 

Серед переваг співпраці з нами варто виділити: 

 • гарантію збереження вантажу при транспортуванні та зберіганні; 

 • надання необхідного технічного обслуговування; 

 • цілодобове спостереження за товарами; 

 • оформлення супутньої документації. 

Уклавши договір оренди морозильного складу, Ви можете бути впевнені в безпеці вантажу і дотриманні всіх пунктів контракту.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.