UA
RU

Мультітемпературний склад

Логістика є однією з найбільш значущих статей витрат для бізнесу. З цієї причини компанії шукають способи для її оптимізації (наприклад, передача складського зберігання на аутсорс). Це дозволяє заощадити на будівництві споруд, закупівлю професійного обладнання, наймання кваліфікованого персоналу, технічне обслуговування і т. д. Але і в цьому випадку потрібно знайти найбільш вигідне і універсальне рішення. Таким може стати мультитемпературний склад. Зберігання продукції з різними температурними вимогами в одному місці спрощує логістичний процес, а значить, знижуються витрати. 

На що звернути увагу при виборі партнера? 

Україна не відстає від інших європейських країн, тому знайти надійні логістичні компанії, що надають послуги високого рівня, не є проблемою. Оренда місця на мультитемпературному складі доступна переважно в таких великих містах, як Київ, Житомир, Луцьк та т. д. Вибираючи партнера, рекомендується в першу чергу ознайомитися з його історією. Досвід на ринку — важлива складова. Надійні партнери здатні налагодити безперебійне забезпечення логістичних процесів. 

З'ясуйте, чим займається компанія, в яких регіонах вона присутня. Якщо крім зберігання на складі потрібні і додаткові послуги, наприклад, консолідація вантажів, перепакування, транспортування, дистрибуція, краще переконатися в їх доступності заздалегідь. Крім того, оцініть якість наповнення сайту, повноту опису послуг, уточніть їх приблизну вартість. Ви можете задати менеджеру компанії такі питання: 

 1. Чи надається страхування? 

 2. Чи присутня охорона складських приміщень? 

 3. Які типи вантажів можна розмістити і на які терміни? 

 4. Як швидко відбуваються вантажно-розвантажувальні роботи? 

Великі компанії, як правило, обладнують склади системами автоматизованого обліку, тому здатні забезпечити оперативність в навантаженні і вивантаженні. Крім того, вони гарантують оптимальний підбір умов зберігання в залежності від вимог, дотримуються правил товарного сусідства і т. д. 

Переваги послуги оренди мультитемпературного складу 

Основне призначення таких складських приміщень — зберігання продукції з різним температурним режимом. Простір поділяється на ізольовані одна від одної секції. У кожній з них доступне регулювання температури в залежності від поточної потреби. Для цих цілей застосовуються надійне теплоізолююче та спеціалізоване холодильне обладнання. Як правило, на таких складах допускається зберігання продукції до вимог до температурного режиму в діапазоні від -25 ºС до +15 ºС. 

Завдяки тонкому налаштуванню в одному місці можуть міститися різні товари. Регулювання температури дозволяє оперативно адаптувати умови під зберігання продукції різного типу, що зручно при зміні асортименту. 

Для кого підходить послуга? 

Мультитемпературний склад — це хороший варіант для рітейлу, фармацевтичних компаній, ресторанного бізнесу. Він дозволяє зберігати велику кількість продукції різного типу, що спрощує логістику, скорочує транспортні витрати і допомагає зручно консолідувати вантажі в залежності від актуальної потреби. У таких складських приміщеннях можна розміщувати: 

 • молочну продукцію; 

 • м'ясо; 

 • рибу; 

 • напівфабрикати; 

 • заморожені та свіжі овочі ; 

 • алкоголь; 

 • косметичні продукти і т. д. 

Бізнес отримує можливість заощадити час і кошти на формуванні торгових партій. 

Мультітемпературні склади в оренду від UTS 

Компанія Union of Transport Systems професійно займається логістикою з 2004 року. Завдяки досвіду і постійному реінвестуванню прибутку в розвиток клієнти можуть розраховувати на оперативне обслуговування та сервіс високого рівня. Якщо Вам потрібно зберегти продукцію та знизити витрати на логістику, співпраця з UTS стане хорошим вибором. 

Замовити послугу можна, звернувшись до менеджерів по телефону або залишивши заявку на офіційному сайті. Перед співпрацею в обов'язковому порядку підписується договір, де визначені права і обов'язки сторін. Наша компанія націлена на те, щоб Україна була комфортною країною для ведення бізнесу. Тому практикується відповідальний і уважний підхід до кожного клієнта. 

Фахівці суворо дотримуються правил товарного сусідства, стежать за підтриманням оптимальних температурних режимів, дбайливо розподіляють продукцію з урахуванням місця зберігання. В роботі використовується сучасне обладнання та програмне забезпечення. Це дозволяє контролювати функціонування складських приміщень в реальному режимі. 

Вартість зберігання на мультитемпературному складі залежить від типу продукції, її обсягу і термінів. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до менеджерів.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.