UA
RU

Склад глибокої заморозки

Продукція глибокої заморозки користується великою популярністю серед споживачів. Такий спосіб консервування дозволяє істотно збільшити терміни зберігання, зберегти смакові якості та корисні властивості продуктів харчування. У той же час товари, перш ніж потраплять від виробника до споживача, проходять довгий шлях. Одним з основних етапів виступає зберігання на складі. Він повинен бути оснащений професійним морозильним обладнанням, засобами для завантаження, розвантаження та іншими важливими компонентами. Склад глибокої заморозки зовсім не обов'язково будувати, таку послугу надають логістичні компанії. 

У світі спостерігається тенденція переходу до продуктів, що містять у складі менше шкідливих речовин. Україна не є винятком. Споживачі уважно ставляться до здоров'я, тому все частіше вважають за краще робити вибір на користь якісних товарів. Консервація за допомогою заморозки дозволяє скоротити кількість потенційно шкідливих речовин. 

Така продукція вимагає особливого ставлення. Порушення температурного режиму в процесі транспортування і зберігання може призвести до зниження якості або зовсім зіпсувати товар. З цієї причини послуги складів глибокої заморозки затребувані серед рітейлу, імпортерів і локальних виробників. 

Для забезпечення збереження продуктів харчування застосовується спеціалізоване обладнання, здатне (в залежності від класу) підтримувати в місцях зберігання температурний режим в діапазонах від -18 до -27 ° С. В окремих випадках досягаються значення до -35 ° С. Склади працюють цілодобово, перманентно ведеться моніторинг функціонування обладнання, застосовуються спеціальні датчики, які відстежують задану температуру. Для забезпечення безперебійності використовуються резервні джерела електроенергії. 

Яку продукцію можна зберігати? 

До найбільш поширених продуктів харчування відносяться: 

 • м'ясо; 

 • риба; 

 • морепродукти; 

 • щербет; 

 • напівфабрикати; 

 • морозиво; 

 • сировина харчової промисловості; 

 • крижане вино; 

 • готові страви; 

 • овочі; 

 • фрукти і т. д. 

Співробітники складу глибокої заморозки повинні діяти оперативно. В першу чергу визначається тип продукції, встановлюються оптимальні температурні режими її зберігання. 

Де замовити послугу? 

В Україні активно розширюється в Україні ринок заморожених продуктів, що вимагає розвитку відповідної інфраструктури. Компанія Union of Transport Systems готова запропонувати послугу складу глибокої заморозки з урахуванням специфіки бізнесу. Вартість зберігання та умови співпраці обговорюються індивідуально. В обов'язковому порядку укладається договір. 

Складські приміщення компанії UTS мають такі переваги: 

 • застосовується високотехнологічне обладнання, здатне підтримувати заданий температурний режим; 

 • організована якісна система вентиляції; 

 • впроваджений захист від гризунів і комах; 

 • постійно ведеться відеоспостереження; 

 • встановлено протипожежний захист; 

 • процеси автоматизовані. 

Замовити можна і додаткові логістичні послуги, наприклад, транспортування та дистрибуцію. Офіси компанії розташовані в таких містах, як: 

 • Київ; 

 • Львів; 

 • Житомир; 

 • Чернігів; 

 • Вінниця; 

 • Суми і т.д. 

Ціна послуги буде залежати від обсягу продукції, її типу, терміну зберігання та інших факторів, які обговорюються індивідуально. 

Під час роботи з продуктами харчування, які вимагають особливого температурного режиму, співробітники компанії дотримуються встановлених нормативів. Вивантаження здійснюється відразу всередину охолодженого складського приміщення, що запобігає порушенню холодильного ланцюга. Товар оглядається, ідентифікується і заноситься до електронної бази даних. Після цього відправляється в морозильний сектор згідно необхідному температурному режиму. 

Компанія UTS з 2004 року надає логістичні послуги. За цей час нам вдалося отримати цінний досвід і налагодити ефективну роботу. Клієнт може розраховувати на уважний підхід і відповідальне ставлення.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.