UA
RU

Теплий склад

Підприємницька діяльність і різні сфери бізнесу нерозривно пов'язані з поставками продукції. Одна з важливих ланок логістичного ланцюжка ─ оренда теплого складу на довгостроковій або короткостроковій основі. Це ефективне рішення для скорочення витрат і заощадження продукції в первозданному вигляді. Опалювальний склад, на відміну від стандартного приміщення, зберігає єдиний температурний режим протягом усього року. Подібний підхід можливий за рахунок особливостей самої будівлі і оснащення її кліматичної технікою. 

Ключові моменти вибору складу 

Незалежно від того, в якому місті необхідно орендувати приміщення (Житомир, Суми, Львів або Київ), рекомендується відповідально підійти до вибору компанії, що надає послугу. В іншому випадку зовнішній вигляд товару і його цілісність можуть бути порушені. 

Можна запобігти подібній ситуації, уклавши договір з перевіреною фірмою, наприклад, UTS. Компанія з 2004 року надає різноманітні логістичні послуги, в тому числі оренду теплого складу. 

Передаючи складське зберігання на аутсорс, власники бізнесу отримують ряд переваг, серед яких: 

 • чіткий контроль товарних потоків; 

 • підтримка продукції в первісному вигляді; 

 • підготовка звітності та заповнення документів; 

 • поділ товарів на категорії за рахунок градації стелажів. 

Різноманітність складських приміщень в Україні дозволяє підібрати варіант, максимально близько розташований до маршруту поставок. Це можуть бути кільцеві дороги або перехрестя, швидкісні шосе і т. п. 

Оренда теплого складу найчастіше актуальна для зберігання деяких продовольчих груп товарів, якщо протилежне не передбачено виробником. 

Актуальність надання послуги 

Особливий температурний режим важливий для різних товарів, у тому числі: 

 • бакалії;

 • дитячого харчування; 

 • алкоголю; 

 • напоїв; 

 • кондитерських виробів. 

Ціна наданої послуги найчастіше включає кількість товарів, термін зберігання та загальний обсяг. У деяких випадках можлива консолідація продукції. 

Перед підписанням договору рекомендується уточнити, які саме операції з товарними потоками відбуваються на складі. Найчастіше це включає завантаження і вивантаження, сортування продукції, відстеження її збереження і палетування. При необхідності надається одна з перерахованих послуг або ряд, що впливає на підсумкову вартість. 

Переваги співпраці з UTS

Наша компанія володіє більш ніж 15-річним досвідом у складанні логістичних маршрутів і контролі товарів в складських приміщеннях. Завдяки відповідальному підходу, сучасному обладнанню, впровадження IT-рішень і якісній підготовці персоналу UTS здатна запропонувати клієнтам послуги, що дозволяють знижувати витрати на логістику. 

При необхідності Ви зможете оформити страховку на окремі групи товарів. Якщо залишилися питання щодо послуг, які надає компанія, звертайтеся до наших менеджерів для отримання консультації.

Наші переваги
Перевага1
70 компаній-партнерів ми співпрацюємо з відомими українськими та іноземними виробниками продуктів харчування
Перевага2
70000 кв.м. повністю автоматизовані сучасні складські комплекси
Перевага3
16 офісів в різних куточках України - наші офіси розміщенні у Києві, Житомирі, Луцьку, Суми та інших містах
Перевага4
75000 + торгових точок активна клієнтська база на території, що покривається
Перевага5
10 областей ми постійно розвиваємо свою мережу і розширюємо територію покриття, щоб доставляти товари всім клієнтам, які зацікавлені у вигідній співпраці
Перевага6
646 автомобілів для швидкого доставлення продукції - наші клієнти вчасно отримують свої замовлення
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Компанія Lindt
Компанія Lindt
Співпраця компанії «С.К.С.» і бренду Lindt розпочалася в 2016 році. За роки співробітництва «С.К.С.» зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер! На момент початку співпраці бренд мав вкрай низькі показники дистрибуції, та непросту історію взаємин з рітейлорами. Перед «С.К.С.» стояло непросте завдання переломити ситуацію, що склалася: істотно поліпшити показники дистрибуції і відповідно обсяги продажів. Незважаючи на те, що преміальний шоколад – не найлегший продукт з точки зору дистрибуції, «С.К.С.» успішно справляється з поставленим завданням. Тепер це група компаній, яка об’єдналася в «СТС-Груп» Активне проведення промо в мережах, професійна робота відділу продажів, власна команда мерчандайзерів, - все це дозволило збільшити частку ринку в 4,5 рази за 4 роки. Сьогодні бренд Lindt поставив перед собою нові амбітні цілі. Він активно розширює покриття і збільшує обсяг продажів. Команда бренду бажає «СТС-груп» успішної роботи та сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю
Віталій Мельниченко
Віталій Мельниченко
Представник постачальника "Житомирські ласощі"
Компанія «Жітомірьскі ласощі» висловлює подяку групі компаній «UTS» за якісно надані послуги. Протягом всього періоду спільної роботи, компанія зарекомендувала себе як відповідальний партнер, що вміє гнучко змінювати внутрішні процеси і оперативно реагувати на зміни ситуацій, що виникають. Нам особливо хочеться подякувати торговельну команду за уважність і відмінний професіоналізм у своїй сфері діяльності. Із задоволенням рекомендуємо групу компаній «UTS», ¬всю команду як прекрасно підготовлених професіоналів, уважних до деталей і націлених на відмінний результат.
FAQ (ПИТАННЯ ТА ВІДВОВІДІ)
ЯКІ ПОСЛУГИ ВИ ПРОПОНУЄТЕ?
UTS-Logistics пропонує комплексні послуги: дистриб'юторські, складські, логістичні. На сайті нашої компанії можна ознайомитися зі списком партнерів, продукцію яких ми надаємо. Це відомі українські та зарубіжні виробники. На їх товари ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість. В Україні торгові мережі не можуть дозволити собі утримувати власний автопарк. Тому ми, займаючись дистрибуцією товарів, пропонуємо також транспортування продукції до вашого магазину.
ЯК ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДИСТРИБУЦІЮ ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ?
Сьогодні наша дистриб'юторська мережа включає 10 областей України. Схему покриття можна подивитися на карті за посиланням https://uts-logistics.com.ua/. Ми постійно розвиваємо свою мережу, щоб доставляти товари в різні міста України. Для кожного з клієнтів формуємо індивідуальну схему дистрибуції продуктів харчування, орієнтуючись на конкретні цілі. Наші співробітники оперативно реагують на замовлення, швидко вирішують поставлені завдання.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИ ЛОГІСТИКИ ВІД ВАШОЇ КОМПАНІЇ?
Компанія UTS-Logistics мінімізує витрати та оптимізує процеси перевезення вантажу, ми знижуємо вартість транспортування і, відповідно, ціну продукції, що поставляється. Це дозволяє в подальшому отримати вам великий прибуток від продажів. Ми мінімізуємо витрати на доставку, але при цьому ніколи не економимо на безпеці руху та законності перевезення вантажу. У нашому автопарку нараховується понад 600 сучасних автомобілів - все для своєчасної доставки замовлень. В Україні ми представлені в 10 областях і постійно розвиваємо нашу мережу, щоб задовольнити потреби різних клієнтів, зацікавлених у співпраці з нами.
ЯКІ ВАШІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕД КОНКУРЕНТАМИ?
Переваги співпраці з нами:
 • доставляємо вантаж в максимально короткі терміни - завдяки необхідним теоретичним знанням та практичним навичкам наших співробітників, які дозволяють побудувати ефективні логістичні ланцюги;
 • гарантуємо збереження якості і властивостей товарів при транспортуванні;
 • дотримуємося правил зберігання різних продуктів харчування, напоїв і побутової хімії;
 • застосовуємо індивідуальний підхід до клієнта, щоб повністю задовольнити їхні потреби;
 • надаємо консультацію з питань організації грамотної транспортування вантажу.
Наша компанія використовує автоматизовані системи для контролю залишків, проведення обліку, замовлення товарів. Ми регулярно відвідуємо наших клієнтів.
залишити заявку
Запит успішно відправлений.
Заповніть всі поля для введення.